4. čakra - srdeční - vonné tyčinky

100% PŘÍRODNÍ
108 Kč / ks 9 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Ručně vyráběné dle ájurvédských receptů z přírodních surovin
  • Podporují 4. srdeční čakru
  • Srdeční čakra je zdrojem světla a lásky
  • Dává nám schopnost soucitu, empatie, lásky

Detailní informace

Detailní popis produktu

4. čakra - srdeční - vonné tyčinky

Vonné tyčinky se zaměřením na 4. srdeční čakru, která je středem čaker a proudění energie. Zde se spojuje fyzická energie a duchovní energie. Pokud máme srdeční čakru uzavřenou, tedy uzavřené srdce, pak nepřijímáme duchovní energii ve správném pojetí. Po otevření srdce dochází prolnutí fyzické a duchovní energie a v našem životě nastávají důležité změny, po kterých se cítíme mnohem více v harmonii než kdy dříve.

Hlavní úlohou srdeční čakry je láska. Elementem 4. čakry je vzduch a smyslem pak hmat, což značí nestálost srdce, zároveň kontakt, přijímání dotyků a dojetí. Pomocí srdeční čakry získáváme schopnost soucitu, empatie, vnímání druhých a nalaďování se na jejich emoce a energii. Pokud 4. čakra funguje správně a je silná, pak je naše srdce nezranitelné, protože vnímáme čistou lásku, kterou také vysíláme.

U srdeční čakry je velmi důležité, aby proudila harmonicky s ostatními čakrami, protože vytváří propojení všech energií a čaker. Když je dokonale otevřená a v harmonii s ostatními čakrami, pak jsme živoucí láskou. Vyzařujeme lásku, světlo, teplo a silnou energii, která pomáhá druhým otevřít své srdce. Jsme vnitřně vyrovnaní, otevření, ochotní přijímat i dávat. Pokud nastane disharmonie nebo blokáda srdce, můžeme být přecitlivělí, cítit se osamělí a jsme závislí na ostatních. Máme tendenci k přehnané kritice, bereme druhé jako majetek a máme na ně přehnané nároky.

4. čakra - srdeční

Kde se nachází: uprostřed hrudníku, kde se nachází naše srdce

Barva čakry: zelená, případně růžová a zlatá

Element: Vzduch

Smysl: hmat

Základní princip: odevzdanost

Vonné tyčinky pro podporu 4. čakry se vyrábí ručně dle ájurvédských receptů z přírodních surovin. Ručně na bambusovou štěpinu se nanáší dřevo, květiny, kořeny, byliny, pryskyřice či oleje. Vonné tyčinky jsou 100% přírodní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky
Čakra: 4. Srdeční
? Velikost balení: 8-12 tyčinek
Doba hoření: 30 až 45 minut
Velikost tyčinek: 21 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: