Achiote - 60 kapslí - Dr. Popov

260 Kč –23 %
Achiote - 60 kapslí - Dr. Popov
260 Kč –23 % 200 Kč / balení 3,33 Kč / 1 ks
Poslední kus
Můžeme doručit do:
1.10.2020
  • Achiote nemá žádné účinky, které by byly schválené EU

Detailní informace

Detailní popis produktu

Achiote - 60 kapslí

Doplněk stravy

Achiote - Bixa orellana - Oreláník barvířský

Nativní názvy: achiotec, achiotl, achote, annatto, urucu, beninoki, bija, eroya, jafara, kasujmba-kelling, kham thai, onoto, orleanstrauch, orucu-axiote, rocou, roucou, ruku, roucouyer, unane, uruku, urucum, urucuru

Bylinné kapsle Achiote obsahují výhradně sušená a mletá semena. Achiote je keřík nebo strom dosahující výšky 5-10 metrů. Vyskytuje se na celém území Jižní a Střední Ameriky a v Karibské oblasti, také v některých částech Mexika. Využívají se listy, plody, semena (Folium bixae, Fructus et semen bixae).

Stromek je doslova obsypán jasně zbarvenými lusky. Jeden malý strom achiote dokáže vyprodukovat až 270 kg semene. Napříč deštnými pralesy Jižní Ameriky je domorodými indiánskými kmeny bylina používána od nepaměti. Dlouhá tradice jejího užití přispěla k jejímu rozšiřování do USA a Evropy. Výživná indikace: Obsahuje výhradně sušené části rostlin. Sušení je jedna z nejstarších přirozených metod konzervace potravin, při kterém jsou zachovány důležité obsahové látky. Do produktů tohoto typu proto ve shodě s legislativou není nutné přidávat konzervační látky.

Složení: mletá semena Achiote 170 mg/kapsle, želatinové kapsle

Dávkování: 1-2 kapsle denně, děti od 6ti let 1 kapsli denně, želatinové kapsle se polykají celé

Skladování: na suchém místě do 25 °C. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy! Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Není určeno dětem do 6 let.

Kontakt na výrobce: Dr. Popov s.r.o., Plzeňská 857, 348 15 Planá, IČ: 26324881

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINY
? Struktura: Kapsle
Účinná látka: Achiote
Složení: Mletá semena Achiote (Oreláník barvířský) 170 mg, želatinová kapsle 77 mg
Velikost balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: