Katalog

Články

Silně stahující prostředek na rozšířené póry

Silně stahující prostředek na rozšířené póry

1 díl kvetoucí mateřídouškové natě zalijeme vroucí vodou.
Stejně velký díl mateřídoušky zalijeme alkoholem (já používám obyčejnou vodku, starorežnou a vůbec nejlepší byla obyčejná výčepní lihovina, kterou jsem preferovala, ale jaksi zmizela z trhu - rozhodně nevolím drahé značky, svoji funkci splní jakákoliv bílá lihovina).

Necháme 24 hodin stát. Pak scedíme a oba díly spojíme.

Potíráme nejvíce zanícená místa, nejprve však vyzkoušíme snášenlivost. Někdo má pleť díky neustálému zkoušení nových preparátů na aknozní pleť řádně přecitlivělou, tak je lepší zkusit nejdříve tento prostředek na malém kousku kůže.
M.Křoustková

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.