Edukativní

Léčebné kúry firmy Naděje - návod k použití

Léčebné kúry firmy Naděje - návod k použití

Všechny kúry působí léčivě, regenerativně i preventivně. Proto si jimi může i člověk, který se cítí zdravý, jen prospět.
Úvod do filozofie ENERGY

Úvod do filozofie ENERGY

Nová progresivní metoda reverzní regenerace je založena na principech bioinformační terapie a holistickém přístupu k člověku. Využívá nejnovější poznatky psychotroniky, fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance. Nosičem bioinformací je bylinný, polykompozitní extrakt, který je sladěn podle určitého řádu tak, aby napomáhal uvést všechny životní pochody v těle do rovnovážného stavu.

 

Princip pentagramu

Princip pentagramu

Růžice pentagramu je schématem energetického programu organismu. Znázorňuje vztahy mezi dynamikou přírody a dynamikou lidského organismu. Šipky ukazují, jak se prvky se vším, co k nim patří, navzájem ovlivňují.  Každý prvek tvoří kladnou energii pro ten další a opačným směrem ob jednu pozici působí destruktivně. Vnitřní šipky zobrazují tzv. okruh ovládání neboli energetickou hvězdici, jež demonstruje situaci, že vše souvisí se vším.

Gemmoterapie - léčba pro třetí tisíciletí

Gemmoterapie - léčba pro třetí tisíciletí

Žijeme na prahu třetího tisíciletí. Věda a technika zajišťují svými přínosy na jedné straně nebývalý nárůst životní úrovně naší civilizace, ale na druhé straně devastované životní prostředí, hektické tempo, stresy a jiné dopady konzumního způsobu života vyvolávají stále závažnější individuální problémy.
Lázně jako v lázních

Lázně jako v lázních

Pro uchování pocitu zdraví a pro přirozené zklidnění bolestí se už po celá staletí používají esenciální oleje. Mají aromaterapeutické účinky. Kromě bylinek se do nich přidávají také hydratační složky, například z mléka a medu.
Koupání s bylinkami

Koupání s bylinkami

Voda je nejstarší krášlicí prostředek, protože krása předpokládá čistotu. Voda nás zbavuje starostí, když ji necháme volně stékat a představujeme si, jak nám čistí tělo i odplavuje negativní myšlenky.
Až vás někdo rozčílí a nebudete se moci se zbavit vzteku, dejte si sprchu a představujte si, jak se vaše problémy a vztek čistí, nechte všechen stres odplavit z těla ven.
Děti a bylinky

Děti a bylinky

Bylinky jsme se v kuchyni naučili používat každý den. Využíváme jejich chuťových vlastností stejně jako léčivých a podpůrných.
Čakry a čakrové svíčky

Čakry a čakrové svíčky

Čakry jsou centra, kterými proudí energie do našeho hmotného těla. Vypadají jako rotující různobarevná kola. Každá čakra vibruje v jiném energetickém rytmu a s odlišnou frekvencí. Každá čakra je spojena s jinou barvou.

celkem 19 záznamů na 2 stránkách.