O produktech

Ayurvéda

Ayurveda je nejstarší léčebnou metodou světa, která působí blahodárně a celistvě na tělo, mysl i ducha. Vznikla před 5000 lety v Indii, odkud se pak rozšířila do dalších částí světa.

Ajurvédské bylinné směsi

Bylinné směsi jsou připravovány pod přísnou kontrolou nepálského ajurvédského lékaře Dr.Ka Dev Jha (*1935). Vystudoval Státní Univerzitu ajurvédické medicíny v Patně a lékařskou fakultu na univerzitě v Benárasu.

Rooibos - výjímečný červený keř

Název Rooibos v překladu znamená červený keř. První písemná zmínka o tomto nejoblíbenějším nápoji domorodců v jižní Africe pochází z roku 1772.

Maté - zelené zlato indiánů

Do Evropy přišlo Maté z Jižní Ameriky. Je to posvátná bylina Cesmína paraguajská. Nejde tedy o pravý čaj i přes to, že se mu tak říká - čaj Maté.

Ajurvédské relaxační čaje

Lahodné směsi himálajských bylin pro chvíle relaxace a dobré pohody. Vhodně vyvážené směsi himálajských bylin se již po staletí používají k regeneraci a povzbuzení organizmu.

Zázrak jménem Matcha tea

Co je Matcha tea? Matcha tea je pro svou kvalitu a způsob zpracování jedinečný mletý zelený čaj.

Ajurvédské dóšické čaje

Ajurvéda považuje člověka za neoddělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha, mysli a jeho životního stylu. Ajurvédské dóšické čaje slouží jako vynikající prevence k ochraně Vašeho zdraví.

Produkty ENERGY

Společnost Energy Group, a.s. přináší svými čistě přírodními preparáty nové generace novou filozofii v přístupu k lidskému zdraví. Všechny jejich přípravky jsou vyvinuty podle principů tradiční čínské medicíny.

 

Koupání s bylinkami

Voda je nejstarší krášlicí prostředek, protože krása předpokládá čistotu. Nabízíme několik inspirací jak si svou koupel ještě více zpříjemnit bylinkami.

Úvod do filozofie ENERGY

Nová progresivní metoda reverzní regenerace je založena na principech bioinformační terapie a holistickém přístupu k člověku. Využívá nejnovější poznatky psychotroniky, fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance.

 

Čakry a čakrové svíčky

Čakry jsou centra, kterými proudí energie do našeho hmotného těla. Vypadají jako rotující různobarevná kola. Každá čakra vibruje v jiném energetickém rytmu a s odlišnou frekvencí. Každá čakra je spojena s jinou barvou.