Produkty ENERGY

Společnost Energy Group, a.s., která byla založena na počátku devadesátých let, dnes představuje nadnárodní seskupení poboček a zastoupení v různých částech světa. Energy přináší svými čistě přírodními preparáty nové generace novou filozofii v přístupu k lidskému zdraví.

Všechny jejich přípravky jsou vyvinuty podle principů tradiční čínské medicíny (TČM) s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance.

Z principů TČM vychází proto, že se jedná o velmi komplexní pohled na problematiku zdraví a nemoci člověka.

TČM je nejstarší kontinuálně se rozvíjející medicínský směr na naší planetě. Základy, tak jak je dnes známe, jsou asi 3000 let staré, ale některé dílčí principy jsou mnohem starší (až o 2000 let). Je tedy velmi dobře vyzkoušena. Světová zdravotnická organizace (WHO) uvádí, že v dnešní době se léčí dle TČM přes 50% všech pacientů na světě. Je to nejpoužívanější léčebná metoda.

Nejpodstatnější ovšem je, že člověka a jeho zdraví vnímá naprosto komplexně jako harmonii vnitřních i vnějších sil (energií) a všímá si veškerých podnětů, které tuto harmonii mohou ovlivnit.

Produkty Energy jsou sestaveny tak, aby zohledňovaly problémy naší evropské civilizace, fyzické i psychické. Princip složení preparátů je zcela unikátní. Každý produkt Energy obsahuje jednak vysoce koncentrovaný bylinný extrakt, sestavený na principu fytoterapie dle tradiční čínské medicíny (TČM), dále bioinformační složky, které působí a stimulují zejména řídící nervová centra daných orgánů. Takto sestavené preparáty působí jak na fyzické, tak na psychické potíže příznačné pro cílovou oblast jeho účinku.

Všechny tyto produkty jsou čistě přírodní, všechny suroviny a bioinformace použité při výrobě jsou získávány z nejčistější přírody na celém světě. Navíc prochází každý přípravek důkladným systémem kontrol jakosti tak, aby se dostal k zákazníkovi v kvalitě vysokého standardu, který společnost Energy group, a.s. garantuje. Všechny produkty jsou pod garancí kvality ISO 9001:2000.

Sortiment společnosti Energy je postaven na myšlence pěti elementů čínské medicíny, tzv.  Pentagramu©. Prostřednictvím tohoto systému si každý konzument dokáže lehce zvolit vhodnou kombinaci přípravků a jejich postupnost při užívání. Díky této myšlence může každý člověk velice lehce získat dokonalý přehled o celé šířce naší nabídky.