Katalog

Články

Esenciální oleje při koupeli

Esenciální oleje při koupeli
Koupel v esenciálních olejích je nejen úžasná relaxace, ale především očistný proces energetických center, kdy oleje vstupují do těla kůží přes lymfatický systém a imunitní systém, a dále inhalací přes plíce, tedy krevní systém. Esenciální oleje mají takové dynamické vlastnosti, že jejich léčebné působení začíná již v okamžiku, kdy vstoupíme do lázně nebo začneme esence inhalovat.

Doporučené dávkování pro lázeň je cca 5 - 7 kapek oleje na 100 - 150 l vody
, ale praxí je prokázáno, že tělo cítí, kolik potřebuje a my bychom ho měli poslechnout. Začněte však raději s menším množstvím, a pak si postupně přidávejte. Výjimka jsou oleje hřejivé, které obsahují skořici - tam je dávkování max. 5 kapek na 100 l vody. Pokud budete mít nepříjemnou reakci, lázeň hned ukončete a osprchujte se. Někdy dráždivá reakce není na škodu, kdy se čistí pokožka nejen vnějším působením olejů, ale hlavně vnitřním působením. Pokud však reakce neustane, olej nepoužívejte. To znamená, že postižená oblast je silně narušena buď psychickými vlivy nebo tělesnými problémy a je třeba ji léčit jinými způsoby.

Při lázni si ponořte celé tělo včetně vlasů, které na sebe během dne nabalují mnoho energetických informací, které nás obklopují. Tím také zharmonizujete všechny čakry.
Při lázni nepoužívejte žádné chemické přípravky jako šampony, mýdla, pěny do koupele. Denní očistu je potřeba prověst také před touto odpočinkovou koupelí.

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.