Katalog

Články

Koupele

Lázně jako v lázních

Lázně jako v lázních


Pro uchování pocitu zdraví a pro přirozené zklidnění bolestí se už po celá staletí používají esenciální oleje. Mají aromaterapeutické účinky. Kromě bylinek se do nich přidávají také hydratační složky, například z mléka a medu.
Koupání s bylinkami

Koupání s bylinkami

Voda je nejstarší krášlicí prostředek, protože krása předpokládá čistotu. Voda nás zbavuje starostí, když ji necháme volně stékat a představujeme si, jak nám čistí tělo i odplavuje negativní myšlenky.
Až vás někdo rozčílí a nebudete se moci se zbavit vzteku, dejte si sprchu a představujte si, jak se vaše problémy a vztek čistí, nechte všechen stres odplavit z těla ven.

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.