Dárkové balení č.10 - Ashwagandha, Bachovy esence Síla muže

1 010 Kč / ks 1 010 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Možnosti doručení

Otevřete náš balíček, který je připravený speciálně pro muže. Toto jedinečné balení obsahuje dvě zázračné složky, které podporují mužskou sílu, harmonii a pohodu.

Najdete v něm :

VITAHARMONY Ashwagandha :

Tento doplněk stravy obsahuje bylinný extrakt vitánie snodárné, který působí jako silný antioxidant a podporuje duševní zdraví a relaxaci. Je to váš klíč k duševní vyrovnanosti a energii.

Síla muže – směs (20ml) – Bachovy esence

Tato směs esencí je sestavena speciálně na podporu mužské síly, energie, vyrovnanosti, odvahy a odhodlání. Je to váš emocionální doplněk, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů a plným tempem kráčet životem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení č. 10 - Ashwagandha, Bachovy esence - Síla muže

 

Toto balení je připraveno v krásné papírové krabičce a je ideálním darem pro muže k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost. Dejte svému muži dar, který mu pomůže udržet sílu a harmonii v jejich životě.

 

VITAHARMONY Ashwagandha 450 mg 80 kapslí - 

Doplněk stravy obsahuje bylinný extrakt vitánie snodárná, který působí jako silný antioxidant a podporuje duševní zdraví a relaxaci. 

Ashwagandha, neboli vitánie snodárná, je jedna z nejdůležitějších bylin ajuvérdy. Ashwagandha je pro své pozitivní účinky na lidský organismus označovaná také jako „indický ženšen“. Tradičně se používá již řadu let pro své adaptogenní vlastnosti.

Aktivní složky

  • Ashwagandha je adaptogenpodporuje duševní zdraví a relaxaci, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a působí jako silný antioxidant.
  • Užívejte 1 kapsle 1 - 2 x denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Začněte užívat 1 kapsli denně, pokud ji budete dobře snášet, lze užívání navýšit na 2 kapsle denně.

Síla muže – směs (20ml) – Bachovy esence

Směs napomáhá muži k prožití vyrovnanosti. Podporuje mužskou energii a sílu.
Dává prostor pro pocítění jednoty se svým tělem a svými myšlenkami. Napomáhá získání klidu, který je muž schopen vidět i cítit, přes všechny iluze a zmatek.

Nenechat se nikým manipulovat a vidět svůj jasný směr i cíl.
Nestarat se o to, co si myslí ostatní. Postavit se za to, čemu věřím.
Být opravdovým mužem.

užívání: 4 kapky do skleničky vody – pomalu upíjet a následně opět sklenici naplnit a postup zopakovat. Alternativně můžeme kapat přímo do úst – minimálně 4x denně (více dle potřeby) po dobu cca 1 měsíce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: