Dárkový balíček - Rakytníkový

320 Kč / ks 320 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Možnosti doručení

Otevřete náš oranžový balíček plný zdraví a výjimečné chuti - balení plné rakytníku!

Toto království vitamínů, antioxidantů a minerálů nabízí víc než jen sladkou dobrotu; je to výživa pro vaše tělo a duši.

Najdete zde :

Babiččin sirup Rakytník 0,5 l Dáváme si záležet na tom, aby naše Babiččiny sirupy chutnaly stejně tak dobře, jako by je uvařila naše babička, tedy poctivě a s patřičnou péčí!

Želé bonbony FRUBO - Rakytník 70 g Jedinečné FRUBO bonbony vám zaručeně zaženou chuť na sladké!
Jedná se o poctivě a ručně připravované želé bonbony s vysokým obsahem celého ovoce.

Nature Notea Pečenáda Rakytník 40 g Pečenáda – už samotný název dává tušit něco extra! Vzhledem a použitím podobná „marmeládě“, ale přesto jiná a originální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Babiččin sirup Rakytník 0,5 l

V těchto sirupech nenajdete jen vysoký podíl ovocné šťávy, ale také a především až nezvykle mnoho ovocné dužniny, která se v Babiččiných sirupech přirozeně usazuje! To vše je zaručeno díky šetrnému postupu, který dodržujeme u každé vyrobené lahve Babiččina sirupu. Díky pečlivě vybranému ovoci jsou naše sirupy nádherně a sytě zabarvené. Každý druh ovoce má svou typickou barvu, která v sobě ukrývá originální chuťový zážitek. Lahodné chutě a správně vyvážený podíl cukru předurčuje Babiččiny sirupy k všestrannému použití. Jejich využití se neomezuje na „pouhé“ přelití chlazenou vodou, ale dají se skvěle využít i jako topping na zmrzlinu, po zmrazení jako skvělá ovocná „dřeň“, a také jako přísada do jogurtů a pudinků. V chladnějším období je lze zalít horkou vodou, čímž se jen zvýrazní jejich ovocná chuť!

Popis:

Ovocný nápojový koncentrát s cukrem pro přípravu nealkoholického nápoje.

Složení:

Cukr, rakytník (30%), voda.

Želé bonbony FRUBO - Rakytník

Jedinečné FRUBO bonbony vám zaručeně zaženou chuť na sladké!
Jedná se o poctivě a ručně připravované želé bonbony s vysokým obsahem celého ovoce. FRUBO bonbony neobsahují žádná barviva, konzervanty nebo aromata.
Ideální jsou na drobné mlsání nebo do dárkových balíčků, kam se skvěle hodí, díky ručnímu balení.

Nature Notea Pečenáda Rakytník - 

Jak je již u našich produktů dobrým zvykem. I Pečenádu připravujeme bez použití konzervantů, barviv, aromat a místo cukru používáme Fruktózu a jako zahušťovadlo agar agar. Vydatný podíl ovoce v každé sklenici Pečenády je už jen pomyslnou „třešinkou na dortu“. Ochutnejte a vyzkoušejte Pečenádu všude tam, kde běžně používáte ovocné marmelády a džemy. Skvěle se hodí i na lívance nebo jako přísada do jogurtů.

Složení: 30% rakytník, fruktóza, jablko, jahoda, malina, pektin

Popis:

Ovocná pomazánka slazená fruktózou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: