Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a s protiparazitními účinky - K24 - Naděje

Kód: 605
430 Kč / balení 430 Kč / 1 ks
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
23.9.2019

Tato kúra obsahuje antioxidanty, zvyšuje odolnost organismu, podporuje detoxikaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a s protiparazitními účinky - K24

Tato kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle. Tato kúra z bylin také napomáhá překonávat následky a urychluje rekonvalescenci po prodělané borelióze. Nemoc, která bohužel patří k těm, které jsou v současné době medicínou obtížně řešitelné. Je to nemoc zlá, dokáže člověku zkomplikovat a změnit život.

Toto je bylinná kúra s největší odezvou, kdy na její výborné výsledky upozornili i lékaři (důkazy účinnosti i laboratorním vyšetřením krve pacientů), ale největší kladné odezvy jsou od pacientů. Vzhledem k závažnosti onemocnění je potěšitelné, že příroda nám nabízí takové látky, které mohou bez vedlejších účinků zasáhnout a pomoci.

Postup užívání: současně užívat topol a břízu. Po využití břízy vezměte místo ní černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s topolem. Po využití černého rybízu-borovice-vinné révy vezmete nakonec jalovec a doužíváte vše do konce.

Složení kúry: Topol T42, Bříza P2, Jalovec P15, Černý rybíz-borovice-vinná réva P9

Topol - bylinný extrakt, který likviduje boreliózu, horečenatá onemocnění, revmatismus, ovlivňuje močové cesty a prostatu. Má desinfekční účinky.

Bříza - je přípravným drenážním prostředkem z pupenů k vlastnímu užívání. Obsahuje vitamíny a stopové prvky. Stimuluje také jaterní funkce a zlepšuje osteoporózu.

Jalovec - gemmoterapeutikum regenerující úspěšně i hodně poškozená játra, ledviny, působí protirakovinně a protiskleroticky. Zlepšuje stav při revmatismu a TBC.

Směs borovice-černý rybíz-vinná réva - odstraňuje kloubní, svalové a kostní problémy, dodává tělu stopové prvky a vitamíny, které jsou potřebné pro kostní tkáň. Působí antirevmaticky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.