Feng Shui vonné tyčinky Láska

100% PŘÍRODNÍ
159 Kč / ks 795 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
21.9.2021
  • Ručně vyráběné vonné tyčinky podle nauky Feng Shui
  • Podporují harmonický tok Qi (Čchi)
  • Slouží pro podporu lásky, štěstí a radostných vztahů
  • Obsahují přes 20 přírodních složek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Feng Shui vonné tyčinky Láska

Vonné tyčinky Feng Shui Láska podporují harmonický tok Qi (Čchi) a slouží pro podporu lásky, štěstí v manželství a radostných vztahů. Při jejich zapálení tak dochází k posílení sebelásky i lásky ke druhým lidem. 

Vonné tyčinky Feng Shui obsahují v sobě staré vědění o čistících účincích rostlin a jejich vůní. Proto jsou stvořené s principy Feng Shui k podpoře harmonického toku Qi v obytném prostoru a v našem životě. Najdeme v nich přes 20 přírodních složek v podobě bylinek, koření, dřevitého prachu, pryskyřice, semínek, listů, trávy, květů, kořínků, kúry a olejů. Jsou míchány ručně s maximální péčí pro zachování unikátní čistoty.

Starověká nauka Feng Shui vychází z devíti kvadrantů, kdy je osm základních směrů a jeden harmonizující střed. Vonné tyčinky Feng Shui jsou tak speciálně ručně vyráběny a jejich účinky unikátně sestaveny pro podporu těchto kvadrantů. Voňavým a jednoduchým způsobem tak obohatíte a zharmonizujete svůj obytný prostor i sami sebe.

Ba Kua: přístupnost a vnímavost

Světová strana: Jihozápad

Prvek: země

Barva: žlutá

Složení: jasmín - smyslnost a štěstí, okvětní lístek růže - inspirace a láska, levandule - uvolnění, očištění, plnost a harmonie, patchouli - smyslnost, uzemnění a vyrovnanost

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky
Velikost balení: 20 g
Složení: Jasmín, růže, levandule, patchouli a další

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: