Ginkgo 60 mg - 50 tob. - VitaHarmony - expirace 25.10.19

Kód: 1327
128 Kč –26 %
ginkgo 60 mg 50
128 Kč –26 % 95 Kč / balení 1,90 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2019
Zlepšuje se zásobování všech částí těla kyslíkem a živinami, výsledkem je zvýšení koncentrace a celková mentální svěžest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ginkgo - ginkgo biloba - jinan dvoulaločný - Lepší prokrvení periferií a posílení paměti Látky standardizovaného extraktu listů jinanu výrazně ovlivňují průtok krve a tím i výživu orgánů. Jejich vliv se projeví lepším prokrvením periferií: mozku, očí, uší, končetin a pohlavních orgánů. Proto může dojít ke zlepšení: paměti vidění erekce depresivních stavů zvonění v uších studených rukou a nohou potíží spojených s premenstruačním syndromem Ginkgo je doporučován i v rekonvalescenci mozkových příhod.- Zlepšuje se zásobování všech částí těla kyslíkem a živinami - zejména glukózou, kterou krev transportuje po organismu. V mozkové tkáni dochází ke zlepšení využití kyslíku paměťovými buňkami, čehož výsledkem je zvýšení koncentrace a celkové mentální svěžesti. Ginkgo je díky svým antioxidačním vlastnostem schopno zachytávat odpadní zplodiny buněk (tzv. “volné radikály”), které způsobují jejich předčasné opotřebení a stárnutí. Účinek je podstatně delší, trvalejší, ale na rozdíl od kofeinu chybí následné stavy vyčerpání. K dosažení blahodárných účinků je důležité jeho správné užívání. Užívání: 1 tobolka 1x denně. Tobolku je možné zapít tekutinou. Určeno pro dospělé a děti od 12 let. Složení: hmot./cps. - GINKGO (stand. extr.) 60 mg * Pozn.: Extrakt listů Ginkgo Biloba (24% ginkgosidů, 6% terpenoidů) Neobsahuje: lepek, cukr, škrob, barviva ani konzervační látky.

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
? Struktura: Tablety
? Orgány: Mozek, Pohlavní orgány, Oči a zrak
? Problematika: Duševní pohoda, Menstruační cyklus, Mozková činnost, Mužské pohlavní orgány, Mužský hormonální systém, Oči a zrak, Posílení paměti, Posílení soustředění, Sexualita
Účinná látka: Ginkgo biloba
Složení: Ginkgo biloba 60 mg - Extrakt listů Ginkgo Biloba (24% ginkgosidů, 6% terpenoidů)
Velikost balení: 50 tobolek
Doporučené dávkování: 1 tobolka denně
(P)Herbář: /herbar/ginkgo-biloba/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.