Her Biotics™ probiotika - 30 kapslí - VITALVIBE

VHODNÉ PRO VEGANY 100% PŘÍRODNÍ
Značka: Vitalvibe
599 Kč / ks 20 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Podporují imunitní systém
  • Navrací intimní zdraví
  • Podporují zdravé močové cesty
  • Vyrovnávají střevní a intimní mikroflóra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Her Biotics™ - 30 kapslí

Doplněk stravy

Všichni jsme milionáři, dokonce miliardáři, alespoň to platí co do počtu mikroorganismů žijících v našem zažívacím traktu. Ty mají zcela zásadní vliv na to, jak se cítíme, a to jak po stránce fyzické, tak i psychické. Záleží na jejich množství, stejně jako na optimálním složení. Proto je důležité dbát o střevní mikroflóru a podpořit ji kvalitním doplňkem s vysokým obsahem probiotických kmenů.

Speciální veganská probiotika HER BIOTICS™ se starají o rovnováhu střevního mikrobiomu a podporují intimní mikroflóru. Jsou tak určena především ženám a dívkám v každém věku jako dokonalá krátkodobá až střednědobá prevence i spolehlivá první pomoc v otázce intimního zdraví. Podráždění vaginálního prostředí, svědění, pálení, neobvyklý výtok nebo zápach patří k nepříjemným obtížím v citlivých partiích. Na vině je často také stres nebo překyselení organismu. Něžné pohlaví je zpravidla náchylnější také k potížím s močovým ústrojím způsobeným například prochladnutím.

Proto každá jedna VEGAN kapsle obsahuje synergickou trojici základních složek, jejichž kombinace umožňuje bez špetky chemie rychle zapomenout na zmíněné problémy, navíc od základu posílí organismus, vyladí imunitu a podpoří správné trávení.

V čem spočívá síla účinku? 

  • 6 probiotických kmenů - Lactobacillus plantarum, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum
  • Brusinkový extrakt – brusinky jsou od nepaměti využívány pro zdravý močový měchýř a močové cesty
  • D-manosa - izolovaná manóza je jednoduchý cukr obsažený např. v ovoci se schopností doslova odhánět patogeny od povrchu močových cest

 

“Produkty od značky VITALVIBE, ověnčené prestižními certifikáty, vycházejí v souladu s přírodou z ekologických výrobních postupů za využití sofistikovaných metod a převyšují tak běžné standardy BIO a RAW. Využijte životadárnou sílu přírody koncentrovanou v té nejčistší formě!”

 

Zdraví začíná ve střevech

Laktobacily a bifidobakterie se hojně využívají v souvislosti s léčbou antibiotiky, abychom tělu dodali chybějící prospěšné bakterie, nezbytné pro správné fungování organismu. Tyto výkonné a nezastupitelné pomocníky, jejichž existenci jsme schopni zaznamenat pouze laboratorním mikroskopem, ničí však kromě antibiotik také vlivy, mezi které patří nadměrná konzumace alkoholu, rafinovaných cukrů, nezdravých potravin i dalších léků, počínaje analgetiky. Mikroorganismy přirozeně fungují na principu rovnováhy.

Narušení či rozhození střevní mikroflóry se projevuje mimo jiné únavou, depresí, na kůži pak v podobě ekzémů, můžeme trpět různými alergiemi a nezřídka jsou přímým důsledkem špatného stavu střev i civilizační choroby. Žijeme v "době jedové" a vzhledem k omezené dostupnosti kvalitních potravin přibývá takových případů až alarmující množství. O to více je důležité proaktivně pečovat o zdraví svých střev a za tímto účelem pečlivě vybírat výrobky, do kterých stojí za to investovat.

Kvalitní, v tomto případě prvotřídní probiotika tak představují jednoduchý a dostupný způsob, jak si zajistit odolný organismus, skvělou kondici a duševní rovnováhu.

Her Biotics VitalVibe

Veganské kapsle, které bezpečně projdou

5 miliard mikroorganismů v jediné kapsli!

Na rozdíl od drtivé většiny běžných výživových doplňků, v jejichž případě je velké množství účinných látek natráveno ještě předtím než se vůbec stačí dostat na místo spotřeby, HER BIOTICS™ využijí 100 % svého obsahu pro vaše zdraví.

Rostlinné kapsle jsou totiž vyrobeny z hypromelózy, získané extrakcí z celulózy a vynikají postupným uvolňováním. Jakmile totiž kapsli polknete a zapijete vodou, obsažená probiotika v ní v pořádku doputují až na místo určení. Teprve ve střevech jsou nám totiž opravdu platná a vzhledem k obsahu kyselin v žaludku je zapotřebí tzv. acidorezistentního obalu, který je schopen dopravit probiotika do střev beze ztrát. Takový obal je pH – senzitivní, což v praxi znamená, že odolá kyselenému prostředí žaludku, ale zároveň se rozpouští při pH 5-6. Uvedené hodnoty přísluší horní části tenkého střeva, kam potřebujeme prospěšné mikroorganismy dostat živé, aby působily dále ve střevech při dosažení krevního řečiště.

Obal s přidanou hodnotou

Probiotické kultury jsou citlivé na okolní prostředí a podmínky. Aby zůstaly připravené aktivně pomáhat lidskému organismu v co největší míře, bylo zapotřebí vybavit je vhodným obalem. Plast není ekologický ani trochu, to se obecně ví, nemluvě o skutečnosti, že při vyšších teplotách se z něj uvolňují toxické látky, které pak konzumujeme spolu s obsahem, který nám má pomáhat. A tak přišla firma Vitalvibe se skleněným plně recyklovatelným obalem. Sklo je zatmavené, což přidává na ochraně a životnosti všech obsaženým živinám.

Optimální řešení nejen pro ženy

HER BIOTICS™ jsou dokonalým výrobkem pro ženy. Výborně však poslouží i mužům, a dokonce dětem a to již od 4 let věku. Mužům tento doplněk stravy doporučujeme použít především ve chvíli, kdy málo dbají na svou životosprávu a sužují je akutní obtíže s močovými cestami, aby se vyhnuli návštěvě urologické ambulance.

Tato probiotika jsou mimořádně silná, což znamená, že nejsou vhodná pro trvalé užívání.

Neváhejte s námi konzultovat kombinaci také s dalšími doplňky pro maximální užitek.

Složení: směs probiotických bakterií (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum), brusinkový extrakt, D-manóza, rostlinné kapsle (hypromelóza), fruktooligosacharidy, sodík.

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte kapsli vodou, džusem nebo jinou tekutinou.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není zdrojem sacharidů, bílkovin, tuků ani vlákniny. Užívání přípravku těhotnými a kojícími ženami nebo malými dětmi konzultujte s lékařem.

Skladování: Uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Kontakt na výrobce: Vitalvibe s.r.o., se sídlem Havlíčkova 133/19, PSČ: 602 00 Brno, IČ: 29307031, DIČ: CZ29307031 a provozovnou na ulici Veveří 127, Brno – Žabovřesky, PSČ 616 00

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
? Struktura: Kapsle
Meridiány: Meridián močového měchýře, Meridián tenkého střeva, Meridián tlustého střeva
? Orgány: Ledviny, Pohlavní orgány, Tlusté a tenké střevo
? Problematika: Ledviny a močové cesty, Posílení imunity, Zažívání a trávení, Ženské pohlavní orgány, Ženský hormonální systém
Složení: směs probiotických bakterií (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum), brusinkový extrakt, D-manóza, rostlinné kapsle (hypromelóza), fruktooligosacharidy, sodík.
Velikost balení: 30 kapslí
Doba kúry: 30 dní
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: