Katalog

Články

HERBÁŘ

Náš HERBÁŘ vám přináší pouhé stručné shrnutí léčivých účinků bylin!

Fytoterapie neboli bylinkářství nabízí jednu z možných alternativ přírodní léčby. Léčba bylinami neznamená pouze pití čaje, jak se zatím většinou traduje, ale také masti, zábaly, koupele, sušením zpracované byliny v kapslích, nebo extrakty ve formě tinktur či tablet. Vše naleznete v nabídce našeho e-shopu.

Pokud hledáte úplné informace o bylinách, jejich výskytu, pěstování, růstu a další podrobné informace doporučujeme volně dostupné zdroje z internetu a odbornou literaturu .........více informací zde.

Omluvte prosím neúplnost těchto stránek, jsou ve výstavbě, postupně je doplňujeme.

 

A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.