Katalog

Články

Herbář - A

Aronie - černý jeřáb

Aronie - černý jeřáb

Aronie - černý jeřáb
Fructus aroniae - Aronia melanocarpa
Jeřabina černá, temnoplodec černý, aronie černoplodá (slov. arónia čierna)
Rostlina aloe

Rostlina aloe

Aloe Vera patří k nejstarším léčivým rostlinám na Zemi. Domovinou této kaktusovité rostliny je jižní Afrika, ale pěstuje se dnes v mnoha oblastech od Jižní Ameriky až po Indii. Existuje přibližně 200 druhů Aloe, přičemž pro farmaceutické účely se využívají jenom tři - aloe kapská, aloe stromovitá a aloe pravá.
Asmachilca

Asmachilca

Asmachilca (Eupatorium triplinerve)

Rostlina je v Jižní Americe snad nejužívanější bylinou při nachlazení a dýchacích problémech, způsobených prochlazením

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.