Kotvičník zemní nať - 50g - Dr. Popov

Kód: 857
47 Kč / balení 94 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
18.9.2019
Má široký rozsah léčebné působnosti, snižuje obsah cukru v krvi, užívá se při léčení aterosklerózy, ischemické choroby srdeční, vysokého krevního tlaku. Potvrdil se výrazný účinek zvyšující potenci u mužů i při léčbě mužské neplodnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kotvičník zemní, kotvičník pozemní - Tribulus terrestris - Herba tribulis ter. Kotvičník má široký rozsah léčebné působnosti, zasahuje do mnoha životních funkcí. Užívá se při léčení aterosklerózy, ischemické choroby srdeční, vysokého krevního tlaku. U aterosklerózy, která je většinou provázena poškozením koronárních tepen, se množství cholesterolu snižuje na 25 - 30 %. Kromě toho se upravuje krevní srážlivost snižuje obsah cukru v krvi (má prokazatelný vliv na metabolismus lipidů a cukrů) má tonizující a obecně zlepšující účinky - obzvlášť po těžkých nemocech v době rekonvalescence byl zjištěn nárůst síly, vytrvalosti a schopnosti svalové regenerace podporuje celkovou fyzickou i duševní vitalitu (v lidovém léčitelství se využívá do směsí pro zvýšení sexuálního libida a pro podporu nárůstu svalové hmoty) potvrdil se výrazný účinek při léčbě různých pohlavních a reprodukčních poruch (patří mezi jeden z nejefektivnějších prostředků zvyšujících potenci u mužů) - je nazýván ",česká viagra", je vhodná při mužské neplodnosti je účinná při hypertrofii prostaty u žen zmírňuje negativní klimakterické příznaky Užití: Nejčastější užití je odvar, který se připraví z jedné lžičky natě, která se zalije hrnkem vařící vody a následně se vaří 30 minut ve vodní lázni. Po přecezení se pije 1/4 - 1/2 hrnku 3-4 x denně půl hodiny před jídlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
? Struktura: Čaj
? Orgány: Ledviny, Pohlavní orgány, Srdce
? Problematika: Cévy a oběhový systém, Duševní pohoda, Energie a vitalita, Ledviny a močové cesty, Mužské pohlavní orgány, Mužský hormonální systém, Posílení imunity, Svalstvo, Zdravé srdce, Ženské pohlavní orgány, Ženský hormonální systém
Účinná látka: Kotvičník
Velikost balení: 50 g
(P)Herbář: /herbar/kotvicnik-zemni/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.