Koupelová sůl - jemná - 1kg - Cereus

95 Kč / balení 95 Kč / 1000 g
Poslední kus
Můžeme doručit do:
5.6.2020
  • Jemná koupelová sůl se hodí na relaxační a léčivou koupel
  • Má mimořádně silné relaxační účinky
  • Vyrovnává přirozené pH pokožky a udržuje její vlhkost
  • Dodává do těla kolidní minerály, posiluje tělo a má omazlující účinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koupelová sůl - jemná - 1 kg

Hrubá koupelová sůl se v této formě hodí k relaxační a léčivé koupeli. Dopřejte si koupel v krystalické solance, která vytvoří dokonalou péči o vaši pokožku. Koupel s krystalickou solí pomáhá vyrovnávát přirozené pH pokožky, udržuje její vlhkost, dodává do těla koloidní minerály a celkově posiluje tělo.

Koupel má mimořádně silné relaxační účinky, které se blíží stavu embrya v plodové vodě. Je tak vhodné si po koupeli ještě odpočinout hodinu na lůžku. Koupelová sůl na vás bude mít doslova omlazující účinky. 

Návod na koupel: připravíme tak, že do natékající vany vysypeme krystalickou sůl a natékající vodu napustíme o teplotě 37° C. Teplota vody 37° C je důležitá, neboť chladnější voda odčerpává z těla energii, teplejší může navodit pocit těžkosti a únavy. Délka koupele je 30 min až 1 hodina.

Podle požadovaných účinků zvolíme množství soli: Pro lidi s lupenkou a nebo jinými kožními či zdravotními obtížemi je lepší menší koncentrace cca 1 až 2 polévkové lžíce. Také pokud chcete tuto koupel provádět na denní bázi je vhodné toto množství.

Více očistné účinky koupele získáme tzv. osmózovým efektem. K tomu je zapotřebí vyšší koncentrace solného roztoku, na 1 vanu (100 – 120l) cca 1 kg soli. Při osmóze tělo uvolňuje škodlivé látky do koupele a současně kůží vstřebává minerální látky ze solanky. Tento proces podporuje odkyselení těla.

Kontakt na výrobce: Cereus s.r.o., IČ: 26156687, Polní 286, 252 29, Lety u Dobřichovic

Doplňkové parametry

Kategorie: RELAXACE DUŠE
? Problematika: Duševní pohoda, Péče o pokožku
Účel koupele: Duševní pohoda, Relaxace
? Vůně: Bez vůně
Velikost balení: 1000 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: