Kouzelné Vánoce - osvěžovač vzduchu - 50ml - Dr.Popov

95 Kč –17 %
Kouzelné Vánoce osvěžovač vzduchu 50ml Dr.Popov
95 Kč –17 % 79 Kč / ks 79 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
19.11.2019

Osvěžovač vzduchu KOUZELNÉ VÁNOCE je směs přírodních silic, která je vhodná jako osvěžovač pro navození příjemné sváteční atmosféry, klidu a pohody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvěžovač vzduchu KOUZELNÉ VÁNOCE je směs přírodních silic, která je vhodná jako osvěžovač pro navození příjemné sváteční atmosféry, klidu a pohody. Svěží vůně pomeranč a citronu doplněna vůní skořice vytvoří tu nejlepší náladu pro chvíle odpočinku či příprav na sváteční vánoční chvíle. Osvěžovač má praktický rozprašovač a hodí se k provonění bytů, kanceláří či jiných prostor.

Složení: Alkohol denat, esenciální oleje: skořice, pomeranč, citron. Jak osvěžovač vzduchu používáme: Stříkejte nahoru do středu místnosti, nemiřte na nábytek a textilie.

Upozornění: Hořlavé. Nestříkejte do ohně ani na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze v dobře větraných místnostech. Nevdechujte aerorosol. V případě potíží vyhledejte lékařskou pomoc. Osoby, které citlivě reagují na vonné látky, by měly tento výrobek používat s opatrností. Zamezte styku s kůží a očima. Dráždí kůži. Může vyvolat senzibilizaci při styku s kůží. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékaře. Skladujte při teplotě 5-20°C.

Kontakt na výrobce: Dr. Popov s.r.o., Plzeňská 857, 348 15 Planá, IČ: 26324881

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.