Křemelina PureLife 270g - Zdravý den

100% PŘÍRODNÍ
Značka: Zdravý den
590 Kč / ks 218,52 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
  • Křemelina PureLife obsahuje křemík - základní stavební kámen našeho organismu
  • Křemík přispívá ke stavbě pevných kostí a pomáhá ve tvorbě pojivých tkání
  • Křemelina dále obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků
  • Má spoustu pozitivních účinků na náš organismus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křemelina PureLife 270 g

Doplněk stravy

Křemelina vyživuje naše tělo důležitým minerálem, a to rostlinným křemíkem. Jedná se o základní stavební kámen našeho organismu, který má velmi důležitý vliv na jeho správný vývoj a fungování. Jelikož je v dnešní době v obilovinách málo křemíku, můžeme jej doplňovat alternativní cestou. 

Křemík je součástí mnoha enzymů, které řídí chemické reakce v našem těle. Společně s hořčíkem a vápníkem přispívá ke stavbě pevných kostí a pomáhá ve tvorbě pojivých tkání - u kůže, nehtů, vlasů, vazů, cévních stěn, plic a podpůrného aparátu. Jim dodává pevnost a pružnost. Zároveň je křemík jedním z velmi důležitých minerálů pro podporu a růst svalové tkáně.

Křemelina má tyto důležité vlastnosti:

  • vyživuje náš organismus zmíněným křemíkem - důležitý minerál pro správný vývoj a fungování organismu
  • obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků - vápník, hořčík, sodík, draslík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, chrom, fosfor aj.
  • další účinky můžete dohledat ve veřejně dostupných zdrojích

Jak se křemelina získává?

Křemelina je 100% přírodním produktem, který se získává ze sypké sedimentární horniny vznikající z planktonu v oceánech či sladkovodních jezerech, přesněji ze zkamenělých pozůstatků schránek jednobuněčných řas rozsivek. Jedná se o malé organismy tvořící plankton, které se dlouhé tisíciletí ukládají na dně oceánu a sladkovodních jezer, kde se postupně stávají přirozenou součástí půdních usazenin.

V dnešní době existuje velké množství míst, kde se křemelina těží. Ovšem jen od některých zdrojů může člověk po určité úpravě křemelinu konzumovat. Křemelina PureLife pochází z kvalitního ložiska sladkovodního původu, ze kterého se šetrnými procesy získává její nejčistší možná forma v podobě velice jemného prášku.

Křemelina PureLife obsahuje až 90 % přírodního oxidu křemičitého (křemíku).

Složení: Křemelina PureLife® obsahuje až 90% přírodního oxidu křemičitého SiO2, který je organickým zdrojem rostlinného křemíku. Dále obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.

Doporučené dávkování: 1 vrchovatá odměrka (7,5g) 1× denně. Pro zvýšení účinku užívejte max. 2 odměrky denně (15g). Dětem do 12 let se doporučuje snížit dávkování na ½ odměrky denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců. Plastová odměrka je součástí balení. Hmotnost 540g odpovídá 72 denním dávkám.

Návod k použití: prášek rozmíchejte ve vodě, ovocném džusu nebo v jiném libovolném nápoji, který máte rádi. Prášek se nerozpustí, proto tekutinu několikrát při pití promíchejte, abyste zabránili jeho usazování. Je bez zápachu a bez chuti. Nadbytečné množství tělo vyloučí.

Země původu: Island.

Upozornění: Jedná se o 100% přírodní složení. Prášek neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla. Doplněk stravy.

Kontakt na výrobce: Aspen team s.r.o., Akátová 1175/3, 182 00 Praha, Česká republika, IČO: 27747212, DIČ: CZ27747212

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
Minerály: Draslík, Fosfor, Hořčík, Chrom, Křemík, Měď, Sodík, Vápník, Zinek, Železo
? Struktura: Prášek
Doporučené dávkování: 1 vrchovatá odměrka (7,5g) 1× denně
Složení: Křemelina PureLife® obsahuje až 90% přírodního oxidu křemičitého SiO2, který je organickým zdrojem rostlinného křemíku.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: