Kyselina listová 400 mcg - 90 tbl. - VitaHarmony

64 Kč –22 %
kyselina listova 400 µg 90 tbl
64 Kč –22 % 50 Kč / balení 0,56 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Užívání Kyseliny listové se doporučuje ženám před plánovaným otěhotněním a v době těhotenství jako prevence vývojových vad plodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselina listová 400 mcg - 90 tablet

Doplněk stravy

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin skupiny B. Zásoby v organismu se pohybují mezi 5-10 mg. V důsledku malých rezerv se může při extrémně nízkém příjmu vyvinout v relativně krátké době její deficit. Kyselina listová je důležitá pro optimální dělení a množení buněk, podílí se na metabolismu bílkovin.

Je jí zapotřebí pro tvorbu červených krvinek, užívá se k prevenci a léčbě chudokrevnosti. Napomáhá tvorbě a funkci bílých krvinek a tím podporuje imunitní systém. Její užívání se doporučuje ženám cca 3 měsíce před plánovaným otěhotněním, v době těhotenství jako prevence vývojových vad plodu. Význam má i její podávání uživatelkám hormonální antikoncepce, osobám se zvýšeným rizikem onemocnění srdce a cév.

SLOŽENÍ: hmot./tbl. - %DDD

KYS. LISTOVÁ 400 µg - 200

Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Při přetrvávání obtíží se obraťte na svého lékaře.

Kontakt na výrobce: 

VitaHarmony, spol. s r.o.
Vyhlídka 39
638 00 BRNO - Lesná
Česká republika
 
IČO: 25322931
DIČ: CZ25322931

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
Minerály: Kyselina listová
? Struktura: Tablety
Velikost balení: 90 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: