Liposomální kurkumin 3COMPLEX - 30 kapslí - Naturlabs

VHODNÉ PRO VEGANY 100% PŘÍRODNÍ
Značka: Naturlabs
499 Kč / ks
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení
 • Liposomální kurkumin s až 95% vstřebatelností
 • Patentovaná směs aktivních látek 3COMPLEX
 • Podporuje imunitní systém a celkové zdraví
 • Balení vystačí na celý měsíc

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liposomální Kurkumin 3Complex - 30 kapslí - Naturlabs

Doplněk stravy

Víte, jak vzniká oblíbené koření kurkuma, přezdívané též „indický šafrán“ nebo „zlatá bohyně“? Usušením a rozemletím oddenků kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa), rostoucího v Asii. Kurkuma patří s tradicí přesahující čtyři tisíce let k samotným prazákladům ajurvédy, kde se nazývá haldi či haridra. Aktivní látkou, kvůli které je kurkuma po celém světě tolik populární, je flavonoid kurkumin. Ten patří mezi nejvyhledávanější fytonutrienty vůbec.

Jste obeznámeni s mocnými účinky kurkuminu na lidský organismus, a proto s kurkumou v kuchyni nešetříte? Rozhodně to není na škodu, ale je dobré předem vědět, že kurkuma jako taková obsahuje v průměru pouze 3 % této účinné látky. Tolik tedy k odpovědi na otázku, proč nestačí konzumovat kurkumu pouze ve formě koření, ale i ve formě 100% přírodního doplňku stravy

Kurkumin 3Complex v liposomální formě od českého výrobce Naturlabs

Proto dochucujte dle libosti, kurkuma je výtečnou součástí mnoha receptů, ale pokud vám jde o skutečné účinky a zdravotní benefity, dopřejte svému tělu i vzácné kurkuminoidy jakožto výsledek laboratorní extrakce. 

Čistý prášek bez jakýchkoliv zbytečných aditiv vám v liposomální formě umožní reálně pocítit každý den to, co jste si mohli doposud pod pojmem účinky o kurkumě pouze přečíst: 

 • Kurkumin pomáhá posilovat imunitní systém, zejména při pravidelném užívání.
 • Kurkumin působí v těle jako antioxidant chránící buňky před napadením volnými radikály z okolí, a to zdaleka nejen podle ajurvédy. Tento fakt dokazují i nejnovější vědecké poznatky.
 • Kurkumin prospívá zdraví kostí a kloubů.
 • Kurkumin vykazuje příznivé účinky na pokožku.
 • Kurkumin přispívá k normální funkci střev a zlepšuje trávení.
 • Kurkumin podporuje zdravá játra.
 • Kurkumin pomáhá udržovat zdravý oběhový systém, tedy srdce a cévy. Kromě toho má také příznivé účinky na krev krevní plazmu.
 • Kurkumin se v těle příznivě podepisuje také na funkci nervového systému, neboť patří k látkám, které podporují duševní rovnováhu a harmonizují mysl.
 • Kurkumin pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru cholesterolu.
 • Kurkumin v neposlední řadě pomáhá stimulovat mozkovou aktivitu.

S každou kapslí vyrobenou technologií LipoCellTech™ získáte náskok díky širokému spektru zdravotních benefitů, které s dostatkem kurkuminu přírodního původu v organismu přímo souvisí. 

Kurkuma obsahuje důležitý kurkumin, který prospívá zdraví

Maximální vstřebatelnost pro zajištění účinnosti

Věděli jste, že při běžné suplementaci se ve střevech vstřebává sotva 20 % z celkového podílu vitamínů, které tělu dodáte? Zbytek naše tělo nekompromisně vyloučí. 

Liposomální vitamíny jsou díky unikátní výrobní technologii LipoCellTech přímou cestou k nezlomné imunitě a pevnému zdraví, neboť patentovaná vrstva přírodních fosfolipidů zajišťuje jejich maximální využití v organismu. Řečí čísel: biologická dostupnost až 95 %. Konečně balení, které se skutečně vyplatí. Vystačí vám na celý měsíc, stačí pouze jedna kapsle denně! 

Patentovaná směs od českého výrobce 

Veganské kapsle s neutrální chutí mají speciální fosfolipidový obal, který chrání kurkuminoidy, extrahované z kurkumy, před degradací a po polknutí je bezpečně doručí až na místo určení, kterým je střevní stěna. Aktivní látky se tak vstřebávají přímo do krevního řečiště, odkud jsou okamžitě transportovány rovnou do buněk. Jaké to jsou? 

V kurkumovníku bychom našli hned několik kurkuminoidů. Liposomální kurkumin obsahuje synergickou směs 3Complex zastoupenou následujícími kurkuminoidy

 • 85-90 % kurkumin 
 • 7-9 % demethoxykurkumin 
 • 2–3 % bisdemethoxykurkumin 

Kurkumin Naturlabs - nutriční složení

Množství v balení: 30 kapslí 

Způsob užití: perorálně, zapít vodou 

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně po jídle 

Složení: Kurkuminoidy (z extraktu kurkumy), LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy 

Kontraindikace: Nekombinujte s léky na ředění krve, případně užívání konzultujte s ošetřujícím lékařem. Složení může ovlivnit také účinek léků k redukci žaludečních kyselin (léky s účinnými látkami: cimetidine, famotidineranitidineesomeprazoleomeprazole a lansoprazole). Užívání kurkuminu může zesílit účinek léků u cukrovky a zvýšit tak riziko hypoglykémie. 

Skladování: Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě. 

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. 

Kontakt na výrobce: Naturlabs s.r.o., Velkopavlovická 4074/10, Židenice, 628 00 Brno IČ: 8206848 DIČ: CZ8206848

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
? Struktura: Kapsle
Meridiány: Meridián jater, Meridián srdce, Meridián tenkého střeva, Meridián tlustého střeva
? Orgány: Játra, Mozek, Srdce, Tlusté a tenké střevo
? Problematika: Cévy a oběhový systém, Duševní zdraví, Cholesterol, Kosti a klouby, Mozková činnost, Normální hladina cukru, Péče o pokožku, Posílení imunity, Zažívání a trávení, Zdravé srdce
Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně po jídle
Složení: Kurkuminoidy (z extraktu kurkumy), LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy
Velikost balení: 30 kapslí
Doba kůry: 15-30 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: