Možnosti dopravy

Osobní odběr (Struhařov, U lesa 354, 251 64)
Zboží si můžete vyzvednout zdarma osobně ve Struhařově u Mnichovic. Osobní odběr je potřeba předem domluvit na info@cestabylin.cz, nebo telefonicky na čísle +420 773 924 865.

 

Přeprava Českou poštou (ČR)

 

Veškeré zásilky zasíláme jako "Balík Do ruky". Česká pošta doručuje zásilku zpravidla následující pracovní den od převzetí v době od 8:00 do 18:00 hodin. O předání zásilky dopravci Vás budeme informovat e-mailem. Od České pošty následně obdržíta zprávu s číslem zásilky pod kterým ji můžete sledovat ZDE. V případě, že Vás dopravce nezastihne bude zásilka uložena na poště 7 dnů. Tuto lhůtu máte možnost prodloužit až na 15 dnů, pak se v případě nevyzvednutí zásilka vrací zpět. Nepřevzetí zásilky neznamená ukončení kupní smlouvy.

Ceny:
- při platbě předem bankovním převodem či platební kartou: 114,- Kč
- při platbě na dobírku: 150,- Kč
- při objednávce zboží v hodnotě nad 1500,- Kč je poštovné ZDARMA!

 

Přeprava dopravcem GEIS (ČR)


Dopravce GEIS doručuje zásilku zpravidla následující pracovní den od převzetí v době od 8:00 do 18:00 hodin. O předání zásilky dopravci Vás budeme informovat e-mailem. Od dopravce následně obdržíta zprávu s číslem zásilky pod kterým ji můžete sledovat ZDE. V den doručování obdržíte od dopravce sms zprávu a přesnější čas doručení Vám během dne oznámí řidič. V případě neúspěšného doručení zanechá na místě "Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení". Následující pracovní den bude pokus o doručení opakován, v případě druhého neúspěšného pokusu o doručení bude zásilka uložena na příslušném depu 7 dnů. V této době můžete zažádat o opětovné doručení, po uplynutí této lhůty se zásilka vrátí odesílateli. Nepřevzetí zásilky neznamená ukončení kupní smlouvy.

Ceny:
- při platbě předem bankovním převodem či platební kartou: 106,- Kč
- při platbě na dobírku: 136,- Kč
- při objednávce zboží v hodnotě nad 1500,- Kč je poštovné ZDARMA!

 

Doprava na Slovensko

Objednávky ze Slovenska vyřizujeme pouze při platbě On-line Kartou / Expresním bankovním převodem!
Podmínky přepravy jsou obdobné jako pro Českou republiku, pouze doba přepravy je zpravidla 2-3 dny.

Ceny:
- přeprava Českou poštou: 390,- Kč
- přeprava dopravcem GEIS: 330,- Kč

 

Postup při viditelném poškození zásilky
Zákazník je povinen při převzetí zkontrolovat, zda zásilka není viditelně poškozena. V případě, kdy je balíček viditelně poškozen a lze předpoklad, že došlo i k poškození zboží, tuto zásilku nepřebírejte! S dopravcem sepište protokol o shledané závadě a zásilka nám bude vrácena. Pokud se i přes viditelné poškození rozhodnete zásilku převzít, rozbalte jí a zkontrolujte zda je zboží nepoškozené za přítomnosti řidiče (doručovatele). V případě poškození zboží zásilku nepřebírejte a s dopravcem sepište protokol o shledané závadě.

Skutečnost o shledané závadě při doručení a sepsání protokolu nám prosím neprodleně oznamte a dohodneme se na dalším postupu, např. novém zaslání zboží. Na pozdější reklamaci závady (poškození zboží při přepravě, chybějící zboží v balíku apod.) zjištěné až mimo přítomnost doručovatele, není možno brát ohled.