Muňa - muňa - 60 kapslí - Dr. Popov

Kód: 1091
260 Kč / balení 4,33 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
20.8.2019
Posiluje organismus, podporuje trávení, pomáhá při potížích s nadýmáním a průjmy. Hodí se k léčbě zánětů dýchacích, močových nebo trávicích cest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mintostachys setosa - též Muna, Arash muna, K'Oa, Orco-muna, Suelda. Tato drobná bylinka byla již v 17. století popsána španělskými kronikáři jako pozoruhodný aromatický keřík dosahující výšky až 80 cm podobný oregánu. Roste na pobřeží a vhorách Jižní Ameriky v 3 500 m nad mořem. Vyznačuje se příjemnou osvěžující chutí podobnou mátě, listy jsou velmi aromatické. Indiánskými kmeny náhorních plošin peruánských And (Puno, Cuzco, Apurimac) je užívána především k celkové očistě organizmu a při léčbách infekcí dutin a dýchacích cest (aromatické silice uvolňují dutiny a hladké svalstvo dýchacích cest), proti kašli, dále k léčbám infekcí močových cest, nádorů. Pomáhá při bolestech žaludku, břicha a při zažívacích obtížích (zácpa, koliky, nadýmání). Popisována jsou užití při moderaci nepravidelné menstruace jako analgetika, antiseptika a v neposlední řadě v kombinaci se Salvia off. (šalvějí) proti parazitům (tasemnice). Často se doporučuje i v kombinaci s Uňa de Gato. Rostlina je po staletí užívána v tradiční peruánské medicíně jako podpora dýchacích, zažívacích a močopohlavních funkcí. Má široké uplatnění: zlepšuje a podporuje trávení při nevyvážené stravě při zažívacích obtížích (zácpa, kolika) nadýmaní, plynatost posiluje organizmus při bolestech žaludku nebo břicha povzbuzuje zažívací systém zdraví posilující prostředek k celkové očistě organizmu vhodný k očistě v bylinných kůrách přírodní ",antibiotikum", povzbuzuje boj organizmu proti infekcím při bakteriálních zánětech dýchacích cest povzbuzuje dýchací systém infekce močových cest podpora močového ústrojí proti svalovým křečím při bolestech svalů při revmatických bolestech poruchy menstruace Dávkování: 1 - 2 kapsle denně - želatinové kapsle se polykají celé Zvýšená opatrnost při přecitlivělosti na mentol!

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINY
? Struktura: Kapsle
? Orgány: Ledviny, Plíce, Žaludek
? Problematika: Dýchací cesty, Ledviny a močové cesty, Menstruační cyklus, Očista a detoxikace, Svalstvo, Zažívání a trávení
Účinná látka: Muňa-Muňa
Složení: Mleté listy Muňa-Muňa 140 mg, želatinová kapsle 77 mg
Velikost balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.