Mystický léčitel: Játra a jejich léčba

599 Kč –10 %
Mystický léčitel Játra Anthony William
599 Kč –10 % 539 Kč / ks 539 Kč / 1 ks
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Možnosti doručení
  • Kniha je nabušena univerzální pravdou od ducha soucitu
  • Objevíte v ní odpovědi na otazníky kolem desítek nemocí
  • Zbavíte se vše mýtů a omylů v oblasti jater a zdraví
  • Získáte přehled léčivých potravin a podpůrných bylin a doplňků stravy včetně receptů a metod k detoxikaci

Ukázka knihy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mystický léčitel: Játra a jejich léčba

Anthony William

Autor knihy Anthony William je známý jako mystický léčitel. Už od dětství jej doprovází duch soucitu, který mu předává informace o nemocích a jejich možnostech léčení. V knize Játra a jejich léčba odhaluje dosud neobjevená fakta a informace o funkcích našich jater. Učí nás, že játra mají mnohem více funkcí, než jaká známe a vybízí nás k mnohem vyšší pozornosti, kterou si určitě zaslouží.

Dozvíte se, jak klíčovou roli hrají játra v oblasti zdraví. Jak jsou důležité pro udržení skutečně pevného zdraví a jak je důležité chránit a čistit právě játra. Jejich stav je naprosto zásadní pro náš život. Pokud byste měli v rukávu eso, pak by jej v oblasti zdraví symbolizovaly játra. Myslíte si, že přeháníme? Přečtěte si knihu a posuďte sami.

Anthony William v ní objasňuje příčinu mnoha zdravotních problémů a nabízí nám také podrobný návod, jak je vyřešit. Pokud zaměříte svou pozornost na detoxikaci jater, odvděčí se vám jasnou myslí, klidem, spokojeností a lepší přizpůsobivostí v dnešních rychlém světě.

Dosáhnete lepšího spánku, vyrovnané hladiny krevního cukru, nižšího krevního tlaku, zredukujete hmotnost, omládnete a budete se cítit, jako nikdy předtím. Navíc se zbavíte stresu, předčasného stárnutí a ochráníte se před nástrahami vnějšího světa. Stačí poskytnout vašim játrům tu správnou péči.

V knize "Mystický léčitel: Játra a jejich léčba" najdete:

  • Odpovědi na otazníky kolem nemocí a stavů jako je ekzém, psoriáza, cukrovka, streptokoková nákaza, akné, dna, nadýmání, ledvinové kameny, únava, zbytnění jater, problémy s nadváhou, sibo či autoimunitní nemoci
  • Obdržíte kompletní přehled funkcí našich jater
  • Budete zbaveni všech mýtů a omylů v oblasti jater a zdraví
  • Získáte přehled léčivých potravin a podpůrných bylin a doplňků stravy
  • Vyzkoušíte chutné recepty a metody k očištění jater a organismu

Kdo je Anthony William?

Anthony William má mimořádnou schopnost mluvit s Duchem soucitu. Ten mu poskytuje přesné informace ohledně zdravotních diagnóz a léčby nemocí. Předává mu převratné informace, které předbíhají svou dobu a v současné lékařské či vědecké komunitě ještě vůbec nejsou známy.

Již od svých čtyř let šokoval svou rodinu svým oznámením, že jeho babička má rakovinu plic. Doposud neměla žádné obtíže ani nic, co by tomu nasvědčovalo. Krátce po jeho zprávě však vše potvrdila i lékařská zpráva. Anthony William i nadále využívá svého daru odhalovat i ty nejzáhadnější choroby a radí lidem po celém světě, jakým způsobem se mohou zcela uzdravit. Jeho přesnost a úspěšnost, s níž jako mystický léčitel pracuje, mu získaly silnou důvěru a lásku milionu lidí po celém světě, mezi kterými jsou i zástupci lékařské komunity.

Názory na Anthonyho Williama:

„Anthony William je Edgar Cayce naší doby, vidí do lidského těla s pozoruhodnou přesností a porozuměním. Nachází základní příčiny nemocí, jež často vyvádějí z míry nejerudovanější odborníky tradiční i alternativní medicíny. Díky svým praktickým a fundovaným radám se stal jedním z nejvlivnějších léčitelů 21. století."

Ann Louise Gittlemanová, jedna z nejúspěšnějších autorek podle žebříčku New York Times


„Můj zdravotní problém Anthony správně určil během prvních tří minut našeho rozhovoru! Tento léčitel skutečně ví, o čem mluví. Anthonyho schopnosti jsou jedinečné a fascinující. V knize srozumitelně vysvětluje a předkládá řešení složitých onemocnění, jež matou dokonce i řadu lékařů. Vřele doporučuji."

Dr. Alejandro Junger, úspěšný autor medicínské literatury

„Dar léčit, který Anthony William dostal od Boha, je naprostý zázrak. Důležitá kniha, která představuje jeho úžasné znalosti v oblasti prevence a léčení nemocí, ovlivní lékařskou komunitu na celá desetiletí. Nečekejte, až si tyto informace během pěti nebo také patnácti let proklestí cestu do hlavního názorového proudu. Kupte si tuhle knížku a začněte se uzdravovat okamžitě."

David James Elliot, herec z filmů Scorpion, Trumbo, Mad Men a CSI: NY; deset let představitel hlavní role v televizním seriálu JAG

„Anthony je věštec a prorok v oblasti zdraví. Jeho dar je obdivuhodný. Díky jeho radě jsem byla schopná odhalit a vyřešit zdravotní potíže, které mne sužovaly celá léta."

Kris Carrová, jedna z nejlépe hodnocených autorek New York Times, napsala čtyři zdravovědné knihy včetně Crazy Sexy Diet a Crazy Sexy Kitchen


„Kdykoli Anthony William doporučí nějaký přirozený způsob vylepšení zdraví, funguje to. Viděl jsem to u své dcery, její uzdravení bylo úžasné. Jeho metoda využívající přirozené prostředky je nejúčinnějším způsobem léčení."

Martin D. Shafiroff, generální ředitel Barclays Capital, podle WealthManagement.com nejlepší makléř Ameriky a podle týdenníku Barron´s nejlepší finanční poradce

„Jsem hollywoodská byznysmenka, takže znám hodnotu peněz. Dokud na Anthonyho nenarazili, utratili někteří z jeho klientů ve snaze o uzdravení ze ,záhadné nemoci´ víc než milion dolarů. Tato kniha otevírá bránu k Anthonyho tajemství za cenu nižší, než stojí jediná návštěva lékaře. Klíč ke zdraví, jímž je tato kniha, nemá pouze obrovskou hodnotu - je k nezaplacení."

Nancy Chambersová, jedna z hlavních představitelek v seriálu JAG; hollywoodská producentka

„Neocenitelné rady Anthonyho Williama týkající se prevence a léčby o mnoho let předběhly veškeré dnes dostupné možnosti. Tato kniha přináší převratné změny, které zlepší kvalitu bezpočtu životů. Měl by si ji přečíst úplně každý." - Dr. Richard Sollazzo, newyorský onkolog, hematolog a nutricionista „V otázkách zdraví svého i své rodiny plně spoléhám na Anthony Williama. I když si lékaři nevědí rady, Anthony vždycky ví, o jaký problém jde a jak jej léčit. V této srozumitelné, příjemné a soucitné knize nabízí řešení řady hluboce znepokojivých problémů dnešní doby."

Chelsea Fieldová, herečka ve filmech The Last Boy Scout a Andre

Vydavatel: Grada Publishing, a.s., U Průhonu 22, 170 00 Praha 7

IČ: 48110248/ DIČ: CZ48110248

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Počet stran: 416
Datum vydání: 30.07.2019
ISBN: 978-80-7359-930-0
Formát / stran: 170×240

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: