Katalog

Články

  • Džem St. Dalfour - Brusinka a Borůvka - je vyráběn ve Francii podle starého receptu. Přirozená chuť ovoce je zachována mírným vařením podle tradice francouzského venkova. Má vysoký obsah ovoce, neobsahuje konzervační látky, umělá aromata ani umělá barviva, přislazeno pouze koncentrovanou hroznovou šťávou, vhodné pro diabetiky
  • Balení: 284 g - sklo
  • Cena : 78 Kč
  • do vyprodání
detail

Ovocné džemy s bylinkami

Bylinné sirupy z Klášterní officíny si získaly vaši oblibu, proto od nich přinášíme i jejich další specialitu - ovocné džemy s bylinkami. Tyto přírodní netradiční ovocné pomazánky z Klášterní officíny jsou slazené ovocným cukrem – fruktozou, takže jsou vhodné i pro diabetiky. Mají velký podíl ovoce a jsou vyráběny bez konzervantů, stabilizátorů či barviv. Jsou vhodné všude tam, kde používáte klasické džemy.

Klášterní officína navazuje na tradici středověkých klášterních lékáren. Jejím cílem je znovuobjevení zapomenutých receptur a finanční podpora obnovy významného kulturního a duchovního centra Benediktinského kláštera v Rajhradě u Brna. V klášteře byla spravována "Rajská zahrada" s výsadbou léčivých rostlin, kterých bratři užívali k výrobě léčivých likérů, elixírů, tinktur, mastí a čajových směsí. Staleté zkušenosti s přírodními prostředky tak daly vzniknout osvědčeným harmonizovaným recepturám, které blahodárně působí i na člověka dnešní "uspěchané doby".

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.