Panthenol spray - 110ml - Dr. Popov

80 Kč / balení 72,73 Kč / 100 ml
Poslední kus
Můžeme doručit do:
8.7.2020

Příjemně chladí a zklidňuje pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo jinak podrážděnou. Přináší rychlou úlevu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příjemně chladí a zklidňuje pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo jinak podrážděnou. Přináší rychlou úlevu. D-Panthenol skvěle váže v pokožce vlhkost, regeneruje ji a vyživuje, čímž příznivě působí na její mladiství vzhled.

Urychluje obnovu poškozených tkání a podporuje tvorbu kožního pigmentu po opalování. Při aplikaci na vlasy zlepšuje kvalitu, výživu a růst vlasů. přináší okamžitou úlevu na spálenou či jinak podrážděnou pokožku chladí, zklidňuje a regeneruje pleť zlepšuje výživu a růst vlasového porostu D-Panthenol je látka ze skupiny vitamínu B5.

Vědci objevili, že tento vitamín je nezbytný pro správnou výživu a funkci pokožky, přispívá k obnově buněk a poškozených tkání. Výborně váže v pokožce vlhkost, a tím přispívá k jejímu omlazování. D-Panthenol má i významný vliv na výživu vlasů, podporuje jejich kvalitu a růst. Vzhledem k těmto vynikajícím vlastnostem se využívá jako nepostradatelná součást sluneční a vlasové kosmetiky.

Firma Dr. Popov ve svých výrobcích používá vysokou koncentraci této účinné látky, což zaručuje spolehlivé účinky všech jejích kosmetických výrobků.

Složení: Agua, Alkohol Denat, Glycerin, Panthenol, Malaleuca, Alternifolia, Menthol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍRODNÍ KOSMETIKA A ZDRAVÉ TĚLO
Vitamíny: B5
? Struktura: Sprej
? Problematika: Péče o pokožku, Zdravé a silné vlasy
Složení: Agua, Alkohol Denat, Glycerin, Panthenol, Malaleuca, Alternifolia, Menthol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Velikost balení: 110 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: