Pavel Valíček: Rostliny pro zdravý život

220 Kč –14 %
Pavel Valíček Rostliny pro zdravý život
220 Kč –14 % 190 Kč / ks 190 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
3.3.2020

Publikace má za cíl rozšířít všeobecné vědomí o léčivé síle rostlin, klade si za cíl přispět k upevnění zdraví a předcházení nemocem v naší populaci. Nemůže však zahrnout celou šíři problémů, proto se zaměřila na tři významné oblasti v péči o zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pavel Valíček: Rostliny pro zdravý život

Publikace si klade za cíl přispět k upevnění zdraví a předcházení nemocem v naší populaci. Nemůže však zahrnout celou šíři problémů, proto se zaměřila na tři významné oblasti v péči o zdraví. Některé byly již zmíněny v publikaci Léčivé rostliny třetího tisíciletí, zde však jsou rozpracovány do větších detailů a doplněny o nejnovější vědecké poznatky.

První část se zabývá tzv. rostlinnými adaptogeny či také tonizujícími nebo harmonizujícími rostlinami. Jsou to druhy, které mají mimo jiné schopnost napomáhat lidskému organismu po zvýšené fyzické i duševní námaze dostat se opět do rovnovážného stavu.Druhá část se věnuje některým rostlinám, které výrazně ovlivňují životně důležité funkce člověka, především imunitu a kardiovaskulární systém, působí antioxidačně apod. Poslední je potom zaměřena na velmi závažnou problematiku, kterou je rakovina. V žádném případě si neklade za cíl problém vyřešit, pouze skromně přispět k jeho řešení, a to s využitím některých vhodných rostlin a jejich produktů.

Autor: Valíček Pavel

Nakladatel: Start

Počet stran: 229

Formát: 15x21cm

Vazba: Vázaná

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Počet stran: 232

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.