Katalog

Články

Pravidla a podmínky soutěže

Soutěž o voňavý balíček zdraví z přírody

Soutěžte s námi o balíček plný bylinných čajů, voňavého koření a přírodních mastí. Pravidla jsou jednoduchá. Dejte naší stránce "Tohle se mi líbí" a napište nám do komentáře jakou bylinku nebo bylinou směs máte nejraději a proč. Ze všech odpovědí vybereme 3 výherce, kteří od nás získají balíček v hodnotě 500 Kč. Fotografii výher včetně podrobných pravidel naleznete v komentáři. Soutěž probíhá do pátku 30. června 2017 do 15:00.


Pravidla a podmínky soutěže:

 1. Soutěž probíhá od 22. 6. do 30. 6. 2017 do 15:00 hod.
 2. Podmínkou zařazení do soutěže je udělení „To se mi líbí“ FB stránce Cesta bylin a vložení krátkého komentáře dle zadání pod soutěžní příspěvek. Každý soutěžící může udělit pouze jeden komentář.
 3. Organizátor si vyhrazuje právo vymazat vložený komentář ze soutěže za předpokladu, že  nebude souviset s tématem soutěže, porušovat autorská práva, dobré mravy, propagovat násilí, bude svým obsahem rasistické, pornografické, hanlivé, diskriminační, porušující práva menšin a náboženství, bude svým obsahem porušovat platné právní předpisy nebo obchodními zájmy organizátora.
 4. O vítězích rozhodne organizátor soutěže.
 5. Výsledky soutěže budou uveřejněny na FB stránce Cesta bylin nejpozději do 3 dnů od ukončení soutěže. Výherci budou kontaktováni organizátorem soutěže prostřednictvím soukromé zprávy.
 6. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady jednostranně pozměnit, doplnit nebo upravit pravidla soutěže. 
 7. Organizátor nenese odpovědnost za technické problémy, výpadky či blokace facebookových stránek ani odpovědnost za jakoukoli případnou škodu, která může v této souvislosti vzniknout.
 8. Výsledky soutěže jsou konečné bez možnosti odvolání ze strany soutěžících. Soutěžící bere na vědomí a výslovně souhlasí s tím, že konečné rozhodnutí ve sporných otázkách náleží organizátorovi soutěže.
 9. Rozhodnutí organizátora je konečné bez možnosti jakéhokoliv odvolání.
 10. Výhru nelze vymáhat soudní cestou.
 11. Soutěž není nijak sponzorována, administrována anebo spojena se společností Facebook.
 12. Vložením komentáře pod soutěžení příspěvek soutěžící souhlasí s výše uvedenými pravidly.

 

Ceny

3x balíček obsahující:

Čaje: Anticholest, Mykotin, Jaterní, Cevní, Zelený čaj s echinaceou, Yzop

Koření: Maďarské koření, Peperoncino, Himalájská sůl

Bylinné masti: Řepíková, Konopela, Měsíčková

Upozornění: Jeden z balíčků bude obsahovat Tea Tree mast místo Řepíkové

Další: Lněné semínko, Psyllium Dr. Popova, Koupelová koule Botanico