Prolínání světů - mandala 70×50 cm papír

3 000 Kč / ks
K dispozici u autorky

Úžasná mandala nazvaná Prolínání světů namalovaná na papíře o rozměru 70 × 50 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prolínání světů - mandala na papíře o rozměru 70 × 50 cm

Prolínání světů - jak již název napovídá, tato mandala prolíná různé světy. Zbavte se plně předsudků, že existuje jeden svět. Jste duší, která zná spoustu různých světů a v každém teď v nich i existuje. Nechte svou energii proudit skrze jednotlivé světy a získejte z nich jen to nejlepší, co pro svůj život potřebujete. Mandala je namalovaná na papíře o rozměru 70 × 50 cm a to akrylem. Pokud máte o mandalu zájem, kontaktujte přímo autorku na jejím Facebooku - Anna Marie.

Nejsme prodejcem nabízených mandal, pouze vytváříme jejich prezentaci na našem e-shopu. Pro zakoupení mandaly, nebo prohlédnutí dalších nádherných kousků, přejděte na stránky autorky Anna Marie.

Můžete ji také zavolat na tel. číslo 723 151 012

Doplňkové parametry

Kategorie: MANDALY
Rozměry: 70 × 50 cm
Materiál: Papír
Styl: Akryl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Anna Marie je autorkou úžasných mandal, ke kterým získává inspiraci od své duchovní rodiny. Prolíná tak duchovní svět s fyzickým světem. Mandaly jsou nádherné energetické zářiče, které působí na osoby i prostory. Autorka vám ráda namaluje osobní mandalu. Každá její mandala je jedinečná. Většinou ji maluje akrylem na papír.

Na její kompletní nabídku mandal se podívejte na její Facebookové stránky Anna Marie, kde ji můžete i kontaktovat a mandaly zakoupit.