Katalog

Články

Mast na atopický ekzém

 

Léčba atopického ekzému je velmi svízelná a také ne každému zabere vše. Kdysi jsem někde vyčetla recepis na doma dělanou mast a kupodivu to tenkrát velmi zaúčinkovalo. Pokud chcete, zkuste i Vy.


Nasbírala jsem maliníkové listy a řebříčkový květ a ty jsem vhodila do horkého sádla a vařila asi 3/4 hodiny.


Pro ilustraci jsem zvolila poměr: 10 dkg sádla, 1,5 dkg čerstvých rozsekaných květů řebříčku a 1,5 dkg čerstvých rozsekaných listů maliníku.

Na vaření mastí se mi osvědčila nádoba na svařování mléka či dělání pudinků (jde o nádobu s dvojitým dnem).
Po 3/4 hodině zakryju poklicí a nechám 24 hodin louhovat na chladném místě.
Druhý den opět vezmu a prohřeju.
Potom už řádně scedím do kelímků od krémů, které schovávám.
Všechno mám uložené v lednici.                                 Napsala nám: M.Křoustková

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.