Katalog

Články

Tinktura z divizny velkokvěté - při nachlazení

Do 2dcl slivovice (příp. vodky) dávám 10 čertvých květů divizny (musí se řádné prohlédnout, protože díky žluté barvě v ní rádi lezou drobní černí broučci), 10 ks hřebíčku a 10 kuliček nového koření.
Nechám louhovat v zakryté sklenici 1 měsíc. Občas s obsahem protřepu. Po měsíci sliju přes plastikové sítko a uzavřu do malých skleniček od léků, které shromažďuji po celý rok.
Užití je jednoduché: několikrát denně si do čaje nebo na kostku cukru kápnu 5-10 kapek.
Každý bude překvapen účinkem. Garantuju.         
Autorka: M.Křoustková

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.