Katalog

Články

Univerzální ženský čistící čaj

Univerzální ženský čistící čaj

Gynekologický bylinný čaj - tzv. přírodně hormonální

Recept je předáván z generace na generaci a dokonce prý je autorkou babička slavné paní Mojžíšové.
Jde o univerzální čistící čaj ženského ústrojí - ať již jde o stav po kyretáži, neplodnost ale všeobecně nemoci gynekologického rázu.

Připravíme si následující směs bylin:

20g řepíku
20g šípku
10g mateřídoušky
15g dobromysli
 7g hluchavky
15g truskavce
 5g heřmánku
10g čekanky
 7g jitrocele

Postup: Z množství odebereme polévkovou lžíci, kterou vsypeme do 300g studené vody. Necháme přejít varem a louhujeme 30 minut.
Pijeme 2x denně na lačno.

Výsledky budou, ale chce to vytrvat.

Autorka: Marie Křoustková

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.