Katalog

Články

Zázvorový obklad

                           - na  krční svaly ztuhlé stresem
Čerstvý zázvor nastrouháme, vložíme do vody, přivedeme k bodu varu - zahříváme tak 3 minuty, ale voda NESMÍ bublat. V roztoku pak namočíme ručník, vyždímáme a opakovaně přikládáme na krk a ramena. Když pokožka zčervená, zabalíme se do deky a odpočíváme. 

Pomůže i při začínající migréně (dokáže ji zastavit) - obklad přiložíme na čelo. 

 Autorka: M.Křoustková

Bylinné a kořeněné soli

Bylinné a kořeněné soli Cereus nabízí lahodné spojení himálajské krystalické růžové soli se směsí kvalitních bylinek v BIO kvalitě. Dobrou chuť!

Koupelová sůl

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Čakrové svíce

Čakry jsou energetická centra v těle, která se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé  barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Pokud dokážeme udržet naše čakry v harmonii, ovlivníme tím velmi pozitivně naše fyzické i duševní zdraví.