Valdemar Grešík: Léčivé rostliny 1 - Čechy a Morava

ZdarmaZdarma 286 Kč –23 %
Valdemar Grešík Léčivé rostliny 1 Čechy a Morava
286 Kč –23 % 219 Kč / ks 219 Kč / 1 ks
2 kusy
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Tato kniha není herbářem, ale spíše příručkou uživatele léčivých bylin. Více než botanickým popisem rostliny se toto dílo zabývá praktickými informacemi, jak droga a čaj z ní vypadá, jak chutná nebo jaká je možnost záměny. Kniha upozorňuje na specifika skladování, popisuje hlavní indikační oblasti a také případná rizika užívání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valdemar Grešík: Léčivé rostliny 1 - Čechy a Morava

Valdemar Grešík je naším předním znalcem léčivých rostlin. Do první části chystané trojdílné práce Léčivé rostliny - jejich vlastnosti, účinky a použití vybral byliny, které mají v Čechách a na Moravě dlouhou tradici a jsou dodnes aktivně užívány.

Tato knížka není herbářem, ale spíše příručkou uživatele léčivých bylin. Více než botanickým popisem rostliny se toto dílo zabývá praktickými informacemi, jak droga a čaj z ní vypadá, jak chutná nebo jaká je možnost záměny. Kniha upozorňuje na specifika skladování, popisuje hlavní indikační oblasti a také případná rizika užívání. Výjimečností této publikace je možnost vidět fotografie živých i sušených bylin a jejich kreslené podoby.

Kontakt na výrobce: Valdemar Grešík - Natura s.r.o., IČ: 25483366, Saská 134/60, 405 02, Děčín X - Bělá

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Počet stran: 176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: