Valdemar Grešík: Léčivé rostliny 1 - Čechy a Morava

Kód: 14150
286 Kč –16 %
Valdemar Grešík Léčivé rostliny 1 Čechy a Morava
286 Kč –16 % 239 Kč / ks 239 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2019

Tato kniha není herbářem, ale spíše příručkou uživatele léčivých bylin. Více než botanickým popisem rostliny se toto dílo zabývá praktickými informacemi, jak droga a čaj z ní vypadá, jak chutná nebo jaká je možnost záměny. Kniha upozorňuje na specifika skladování, popisuje hlavní indikační oblasti a také případná rizika užívání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valdemar Grešík: Léčivé rostliny 1 - Čechy a Morava

Valdemar Grešík je naším předním znalcem léčivých rostlin. Do první části chystané trojdílné práce Léčivé rostliny - jejich vlastnosti, účinky a použití vybral byliny, které mají v Čechách a na Moravě dlouhou tradici a jsou dodnes aktivně užívány.

Tato knížka není herbářem, ale spíše příručkou uživatele léčivých bylin. Více než botanickým popisem rostliny se toto dílo zabývá praktickými informacemi, jak droga a čaj z ní vypadá, jak chutná nebo jaká je možnost záměny. Kniha upozorňuje na specifika skladování, popisuje hlavní indikační oblasti a také případná rizika užívání. Výjimečností této publikace je možnost vidět fotografie živých i sušených bylin a jejich kreslené podoby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Počet stran: 176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.