Ve vírů vášní - mandala 70×50 cm papír

2 000 Kč / ks
K dispozici u autorky

Úžasná mandala nazvaná Ve vírů vášní namalovaná na papíře o rozměru 70 × 50 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve víru vášní - mandala na papíře o rozměru 70 × 50 cm

Ve víru vášní - splyňte s obrazem a probuďte v sobě vášně k životu, k lásce, k sobě či k práci. Mandala vám připomíná, že mít vášně je přirozené a ve fyzickém životě i žádoucí. Nebrańte se pořád, využijte své vášně k úžasným věcem. Mandala je namalovaná na papíře o rozměru 70 × 50 cm a to akrylem. Pokud máte o mandalu zájem, kontaktujte přímo autorku na jejím Facebooku - Anna Marie.

Nejsme prodejcem nabízených mandal, pouze vytváříme jejich prezentaci na našem e-shopu. Pro zakoupení mandaly, nebo prohlédnutí dalších nádherných kousků, přejděte na stránky autorky Anna Marie.

Můžete ji také zavolat na tel. číslo 723 151 012

Doplňkové parametry

Kategorie: MANDALY
Rozměry: 70 × 50 cm
Materiál: Papír
Styl: Akryl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Anna Marie je autorkou úžasných mandal, ke kterým získává inspiraci od své duchovní rodiny. Prolíná tak duchovní svět s fyzickým světem. Mandaly jsou nádherné energetické zářiče, které působí na osoby i prostory. Autorka vám ráda namaluje osobní mandalu. Každá její mandala je jedinečná. Většinou ji maluje akrylem na papír.

Na její kompletní nabídku mandal se podívejte na její Facebookové stránky Anna Marie, kde ji můžete i kontaktovat a mandaly zakoupit.