Bylinné masti

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

129180
1129180

Značky

Struktura?

Vhodný na

Položek k zobrazení: 7

To by bylo, aby na cestě bylin chyběly bylinné másti. :) Námi nabízené bylinné masti pomáhají hydratovat suchou pokožku a pečovat o ni, jsou velice vhodné při ekzémech či lupénce. 100% přírodní složení zaručuje snášenlivost i citlivou pokožkou. 

Na přírodní kosmetice je skvělé její všestranné využití. Bylinné masti můžete využít jak na pleť, tak na celé tělo. Popřípadě si také můžete vybrat ze široké nabídky našich hydratačních krémů.

#ShowMore#

Z bylinkových mastí nabízíme především tymiánku, lanolinku a měsíčkovku od značky Vitellaria:

Tymiánka - vyrobena ze silného macerátu tymiánu, mateřídoušky a slézu v bambuckém másle doplněna hroznovým olejem pomáhá zejména uvolňovat dýchací cesty při potížích. Proto je vhodné používat ji při kašli či rýmě. 

Lanolinka - podílí se na hloubkové hydrataci. Můžete dát sbohem suché pleti a suchým místům na těle. Ocení ji jedinci se suchým okzémem, který lanolinka promastí a napomůže k jeho léčběVyrábí se z konopného, třezalkového a ovesného oleje s lanolinem.

Měsíčkovka -ze silného měsíčkového macerátu v bambuckém másle a měsíčkového oleje (obsahuje extrakt měsíčku lékařského a sojový olej). To dodá vaši pleti a pokožce potřebnou výživu a léčivé účinky. Je vhodná na opruzeniny, drobné oděrky, tvrdou či popraskanou kůži a také na ekzém.

Námi sympatické jsou i ekologicky řešené skleněné obaly. :)