Tuhé šampóny

Nejprodávanější

4 položek celkem

Osobně tuhé šampóny zbožňujeme! Základem Herbalkovských šampónů je olivový, kokosový, jojobový a ricinový olej s bambuckým máslem a esenciálním olejíčkem. Nejen že jsou tyhle mýdla nabouchaná tím nejlepším, co svým vlasům můžete dát, ale i krásně pění! A to se nedá říct o všech tuhých šampónových mýdlech. :) Vlasy krásně voní, a i když je v šampónu spoustu výživných olejíčků, vlasy nejsou mastné. Určitě vám jedině prospějou, pokud máte podrážděnou pokožku hlavy či trpíte ekzémem. 

#ShowMore#

Nabídku rozšiřují šampóny od Soaphorie, které jsou určené na mastné či normální vlasy. Jsou vyrobeny z jemných mycích tenzidů derivovaných z kokosového oleje a bentonitového jílu. Doplněny jsou o příslušné oleje a esenciální oleje s bylinkami, které dodávají potřebnou a šetrnou péči.

Jak na aplikaci tuhých šampónů

Důkladně si propláchněte a namokřete vlasy. Tuhým šampónem můžete kroužit po pokožce hlavy, dokud se po celé hlavě nevytvoří pěna. Mezitím je dobré šampón namáčet, abyste "nedrhli" vlasy na sucho. Po napěnění hlavu masírujte a mejte jako při použití běžného šampónu. Důladně vypláchněte.

Pro péči o délky vlasů doporučujeme použít kondicionér.

 

Stějně jako u klasických mýdel na tom milujeme, že výměna klasických šampónů a sprcháčů za tuhé šampóny je skvělou cestou a alternativou, jak snižovat svou odpadovou stopu