Bambucké máslo

Nejprodávanější

6 položek celkem

Cena

199309
1199309

Značky

Vhodný na

Položek k zobrazení: 6

Bambucké máslo je univerzálním pomocníkem na všechno. Těší se velké oblibě a nahrazuje tak běžné tělové a pleťové krémy a oleje. Obsahuje vysoký podíl vitamínů A, E a F a spustu dalších zdraví prospěšných látek. Je velmi účinný při omlazení pokožky a pletivyživuje, hydratuje a regeneruje pokožku, má silně antibakteriální a protizánětlivé účinky. 

Bambucké máslo i když se zdá mastnější, tak neucpává póry, proto se užívá na akné. Ale i na lupénku iastrie. Dokáže dokonale regenerovat poškozenou pokožku, která je poraněná či popálená. Rovněž se užívá na masáž celého těla. Využití najde i v péči o vlasy či v kuchyni!

#ShowMore#

Pokud chcete bambucké máslo v té nejvyyšší kvalitě, pak zvolte bambucké máslo 100% v kvalitě A. Myslíme také na cestování, kdy si do své příruční tašky či kabelky uložte Bambucku.

Bambucké máslo nabízíme s úžasnými vůněmi. Jsou doplněné esenciálními olejíčky či extrakty a vytváří tak dokonalé kombinace. 

Levandulové pole - zklidněte svou mysl a uvolněte své tělo díky levanduli. Pomůže vám od stresu a napětí. Působí blahodárně na pokožku při ekzému, dermatitidě, vyrážce a lupénce.

Mléčné potěšení - do bambuckého másla je přidaný kokosový olej a vanilkový extrakt. Vůně se tak nese v rytmu mléčné vanilkové čokolády. Bambucké máslo zanechává pokožku hebkou, zvláčněnou a obohacenou o vitamíny. Vůně má navíc afrodisiakální účinek.

Soapgasm žena - úžasná afrodisiakální vůně získaná kombinací kosatce, jasmínu a vanilky. Probouzí vnitřní krásu ženy, vášeň a touhu. Má dokonale smyslnou vůni.

V kategorii najdete také mangové máslo, které se vyznačuje hloubkovou hydratací pokožky. Užívá se k ošetření vlasové koruny a k navrácení přirozeného lesku polámaným či suchým vlasům. Rovněž snižuje riziko vzniku rakoviny kůže či vznik vrásek. Mangové máslo se nám jinam nevešlo. :)