Věrnostní program

věrnost_Kreslicí plátno 1

Odměňujeme zákazníky, kteří se k nám stále vrací. Věrnost začíná dnem, kdy u nás vytvoříte registraci. Jakmile budete u nás registrovaní, získáte první slevu na Váš první nákup. Slevy se vztahují na celý nákup včetně položek v akci. Maximální sleva na jednoho zákazníka je stanovena na 12 %. 

Výše obratu:

Registrace zákazníka

3 000 Kč

6 000 Kč

10 000 Kč

Získaná sleva:

1 %

3 %

5 %

7 %

 

 

 

 

 

 

Pravidla věrnostního programu na CestaBylin.cz

Pro získání slevy v rámci věrnostního programu je nutné být registrovaným uživatelem. Sleva se vždy počítá až po vytvoření registrace. Započítávají se pak slevy z obratu Vašich objednávek, které byly zaplacené a převzaté. Výše slevy se automaticky odečte od nákupních cen zboží po Vašem přihlášení do Vašeho uživatelského účtu. 

Příklad: Zaregistrujete se na e-shopu CestaBylin.cz. Registrací již získáte slevu ve výši 1 % na celý nákup. Vytvoříte tedy novou objednávku, která bude převyšovat částku 3 000 Kč. Danou objednávku zaplatíte a převezmete zásilku plnou přírodních produktů a alternativní medicíny. Poté Vám bude přidělena sleva ve výši 3 %, kterou budete moci využít při své další objednávce. 

Dalším příkladem je více objednávek na našem e-shopu. Vše začíná opět registrací, kdy získáte automaticky 1% slevu na celý nákup. Dále je to například takto: 

Historie objednávek:

Registrace uživatele

1. Obj. za 900 Kč

2. Obj. za 1 500 Kč

3. Obj. za 1 000 Kč

4. Obj. za 500 Kč

Celkový obrat:

0 Kč

900 Kč

2 400 Kč

3 400 Kč

3 900 Kč

Získaná sleva:

1 %

1 %

1 %

1 % (poté 3 %)

3 %

 

 

 Platnost slev a věrnostního programu

Věrnostní program jsme zahájili 22. července 2019. Od této chvíle se počítají registrace uživatelů a jejich obraty. Provozovatel e-shopu CestaBylin.cz si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, případně platnost slev a věrnostního programu kdykoliv ukončit. 

Slevy je možné sčítat s dalšími slevami a slevovými kupóny. Celková hodnota slevy po sečtení všech slev nesmí překročit 12 %.