Ve dnech 15.-21. srpna nejsme telefonicky dostupní. Kontaktujte nás, prosím, přes e-mail. Děkujeme za pochopení.

Proč upřednostnit lipozomální vitamíny?

Vitamíny a další účinné látky v lipozomální formě dělají z vybraných doplňků stravy skutečné pomocníky pro každodenní zdraví, za jejichž reálný přínos se vyplatí připlatit. Přečtěte si proč.

Současná doba si v péči o zdraví žádá své. Nadstandardní prevenci chřipkových onemocnění stejně jako intenzivní podporu imunitního systému. Avšak i pokud odhlédneme od celé pandemie, je trendem posledních let nakupovat vitamíny a doplňky stravy ve velkém.

Liposomální vitamín C představuje revoluci

A není divu. Náš organismus je zatížený různými viry a patogeny, bojuje s těžkými kovy, s nezdravou stravou, narůstajícím stresem i dalšími negativními vlivy z okolí. Játra, která pomáhají vše špatné pro tělo odbourávat, jsou tak zanesená a nestačí svou práci vykonávat efektivně. Proto také nedokáží vstřebávat veškeré vitamíny a minerály, které získáváme ze stravy. Pokud totiž máme zanesené tělo, játra jsou líná až ztučnělá, pak vysoké procento vitamínů a minerálů jednoduše vyloučíme.

Lipozomální vitamíny zaručují vyšší vstřebatelnost

Víte však, jaká je v případě běžně dostupných produktů z lékárny jejich reálná účinnost, odborněji řečeno biologická dostupnost? Data jsou neúprosná, ve střevech se vstřebává maximálně 20 %. Zbytek naše tělo nekompromisně vyloučí. Jednoduchý příklad. Dali jste za vitamínový přípravek 100 Kč? V tom případě vězte, že ve chvíli, kdy je balení prázdné, minimálně 80 Kč jste doslova vyloučili a 20 Kč putovalo na konto vaší tělesné a duševní kondice. Jenže dvacet procent se moc neprojeví. Pokud byste tedy chtěli dosáhnout optimálního denního dávkování, a hlavně viditelného zlepšení své kondice, museli byste nakupovat a konzumovat, tedy suplementovat stejným způsobem čtyřikrát, pětkrát tolik.

Ať už vašemu tělu chybí „céčko“, „déčko“, vitamín B12 nebo jakákoliv jiná účinná látka, rozpustná ve vodě či v tucích, opravdový smysl má dodávat tělu liposomální vitamíny, které se vyznačují biologickou dostupností až 95 %! V poměru ceny a biologické dostupnosti potěší ve finále nejen váš organismus, ale i vaši peněženku.

Kurkumin 3Complex v liposomální formě od českého výrobce Naturlabs

Vyzkoušejte lipozomální vitamíny od českého výrobce Naturlabs

Proto jsme velmi rádi za českou firmu Naturlabs, která vyvinula na základě poznatků moderní medicíny a zároveň v dokonalé harmonii s přírodou zcela unikátní výrobní technologii LipoCellTech.

Výsledkem jsou 100 % přírodní doplňky stravy, které sestávají z veganských kapslí s fosfolipidovou vrstvou chránící molekuly účinné látky. Ty jsou většinou značně citlivé vůči teplu nebo třeba oxidaci, což je typické i pro nejčastěji suplementovaný vitamín vůbec – vitamín C. Speciální fosfolipidový váček, jehož struktura je nápadně podobná buňkám v lidském těle, spolehlivě ochrání před degradací cenné látky, které potřebujeme tělu dodat a umožní jejich bezpečný transport až na místo určení. Tím je střevní stěna, skrze kterou se aktivní látky vstřebávají dále do buněk.

Vitamín D3 + K2 Liposomální forma Naturlabs

Dalším typickým příkladem sofistikované výroby vitamínů je liposomální vitamín D3 v kombinaci s K2 (MK-7) (na obrázku výše). Jedná se o nejúčinnější možnou podobu suplementace vitamínu D, který je v současné době pro náš organismus naprosto nenahraditelný a posílení naší přirozené obranyschopnosti i celkové vitality hraje naprosto zásadní roli. Proto i v tomto bodě cítíme potřebu uvést ještě jeden příklad.

Lipozomální vitamín D3 - proč o něj uvažovat?

U vitamínu D se často řeší síla produktu vyjádřená v mezinárodních jednotkách (I.U.) Protože většina z nás trpí jeho nedostatkem, nejpopulárnější běžně dostupné produkty disponují silou 1000 I.U. Vysvětlili jsme si, že k buňkám našeho těla se reálně dostane v případě běžných vitamínových doplňků stravy v lepším případě nějakých 15-20 % „déčka“, jehož účinnost je ještě nižší, není-li do těla dodáván právě v kombinaci s vitamínem K. Ale i kdyby to bylo čistých 20 %, tak jsme rázem na síle 200 I.U. z původní tisícovky. Mnoho odborníků se přitom shoduje, že pokud právě nepokrýváme střechy v rovníkové oblasti, potřebujeme dlouhodobě suplementovat vitamín D ideálně v ještě vyšší míře než 1000 I.U., ale už to je dobrý základ pro navýšení jeho hladiny v organismu. Pokud jej doplňujete lipozomální formou, pak máte účinek zaručený.

Tak třeba liposomální multivitamíny vám vydrží celý měsíc a o prevenci máte postaráno, neboť buňky vašeho těla se z celkového složení skutečně zaradují a nedostanou se k nim pouze zbytky, které se ještě stačily vstřebat. Díky technologii LipoCellTech už to s vitamíny nemusíte zbytečně přehánět. Jejich mimořádně vysoká biologická dostupnost vás vymaní z neustálého pocitu nedostatku, kterému jsme dnes často vystaveni.

Mějte suplementaci vitamínů pod kontrolou, ať na to jdete v rámci prevence komplexně, anebo potřebujete čistě doplnit čistý vitamín C či B12, abyste zatočili s únavou a špatnou náladou. Posilte svou imunitu ještě dnes!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení