127 Radost přicházejícího spánku

100% PŘÍRODNÍ
380 Kč / ks 4 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

127 RADOST PŘICHÁZEJÍCÍHO SPÁNKU®

SUAN ZAO REN WAN mod.

Doplněk stravy

Balení: 100 tablet / 30 g (100% přírodní, jedinou pojivovou látkou je přírodní celulóza max. do 1%; vyrobeno z koncentrovaných bylin v poměru 5:1, tzn. že při výrobě je použito 5 g sušených bylin na 1 g bylinných tablet)

Bylinná směs: Radost přicházejícího spánku

Dávkování: 4 bylinné tablety 3x denně, děti od 3 let 2 tablety 3x denně, zapít vodou.

Upozornění: Uschovejte v suchu a temnu. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Výrobce: Medichin, Belgie

Distributor: TCM Herbs, U Černé věže 6, České Budějovice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost TCM Herbs chová úctu a respekt k tradicím našich předků. Pokorně vycházíme z moudrosti, které nás jako lidstvo učí příroda již po celá tisíciletí. Naprostou samozřejmostí je pro nás současně ochrana našich zákazníků a postupování v souladu s platnými právními předpisy. Záleží nám na tom, aby našich bylinných produktů bylo užíváno prospěšným a bezpečným způsobem, tedy informovanými uživateli.

V rámci tohoto zodpovědného přístupu nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by odkazovaly ke zdravotním či léčebným účinkům bylin v obecném měřítku.

Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.

Konstatujeme pouze, že na celém světě byliny v každodenním životě pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí.

Upozornění: Uschovejte v suchu a temnu. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti TCM Herbs

Představení společnosti TCM Herbs a její základní filosofie

Společnost TCM Herbs, s.r.o. na trhu funguje více než 20 let a po celou dobu svého působení nabízí produkty tradiční čínské medicíny té nejvyšší kvality.

Nabízíme léty prověřené produkty tradiční čínské medicíny a současně dbáme na zajištění nejvyššího stupně kontroly kvality v rámci našich výrobních postupů. Samozřejmostí a povinným standardem je pečlivé analyzování vstupních i výsledných produktů, které pro nás provádí akreditované laboratoře ve Švýcarsku.

Již 20 let na českém trhu
Již 20 let
na českém trhu

Experti v oboru tradiční čínské medicíny
Experti v oboru
tradiční čínské medicíny

Certifikované produktové portfolio
Certifikované
produktové portfolio

Naše vize je Vaše pevné zdraví
Naše vize
je Vaše pevné zdraví

Samotné bylinné produkty jsou vyráběny v Belgii. Celý výrobní proces je podroben přísné detailní kontrole krok za krokem. Výsledkem je produkt zachovávající benefity tradičního složení za současného využití dostupných moderních technologií pro vyloučení všech detekovatelných škodlivých obsahů.

Standardizované bylinné směsi užívané tradiční čínskou medicínou jsou v Číně označovány pojmem patentní medicína. Mají formu koncentrovaných tablet, jejichž složení se upravovalo po staletí na základě zkušeností starých čínských lékařů. Jejich účinky byly přirozeně prověřovány a zkoumány na velkém vzorku populace.

V našem případě je „Patentní medicína®“ registrovanou ochrannou známkou společnosti TCM Herbs, s.r.o. Společnost zároveň vlastní ochrannou známku registrovanou na území Evropské unie s tímto logem:

TCM Herbs

 Současně jsou bylinné směsi patentní medicíny a některé jejich názvy chráněny ochrannou známkou, jejímž výhradním vlastníkem je také společnost TCM Herbs, s.r.o.

Naše produkty jsou podrobovány přísné kontrole. Byliny použité pro přípravu bylinných tablet a nápojů mají všechny svou unikátní šarži. Každá bylinná šarže je bez výjimky podrobována testům v akreditované laboratoři pro léčiva Phytax ve švýcarském Schlierenu, kde v rámci testování dochází k identifikaci bylin, detekci těžkých kovů (rtuť, kadmium, arsen, měď) a zjišťování přítomnosti bakterií (E.coli, Salmonely, včetně stanovení celkového počtu těchto bakterií), dále pak plísní, kvasinek a aflatoxinů.

TCM Herbs, s.r.o. navíc jako jediná společnost svého druhu na českém trhu bezpodmínečně podrobuje všechny bylinné šarže užité pro výrobu produktů, ať již bylinných tablet či nápojů, podrobným testům na 511 druhů pesticidů (4 skupiny). A to vše především proto, že užívání pesticidů vnímáme jako současný celosvětový problém. Postupujeme tedy i v tomto případě v souladu se zájmem o ochranu spotřebitele našich produktů. Naším cílem jsou vysoce kvalitní bylinné preparáty bez možných nežádoucích obsahů.

Veškeré dokumenty o prováděných laboratorních vyšetřeních najdete v článku: Bezpečnost a kvalita produktů TCM Herbs. Jedná se například o vyšetření na těžké kovy, na identifikaci bylin, baktérie, plísně a pesticidy.Byliny užité pro přípravu našich tablet nejsou ionizovány, samotné tablety zároveň neobsahují žádné nadbytečné konzervační látky (jako jediná pojivová látka je používaná přírodní mikrokrystalická celulóza do obsahu 1%), ani lepek (kromě kódů 025 a 113) ani kyselinu aristolochovou.

Bylinné tablety a nápoje TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 násobně vyšší, než je tomu u sušených bylin; tedy 1 gram bylinných tablet odpovídá 5 gramům sušených bylin) a kvality (naprosto bezprecedentní testování každé šarže) k vysoce kvalitnímu a prověřenému zboží na trhu s produkty čínské medicíny a přírodní medicíny vůbec.

Více informací o tradiční čínské medicíně se dozvíte v knihách MUDr. Petra Hoffmanna Na frekvenci čínské medicíny (2002)Od pramene čínské medicíny (2007) a Katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.