Koupelová sůl

Nejprodávanější

9 položek celkem

Cena

79199
179199

Značky

Struktura

Účel koupele

Vůně

Položek k zobrazení: 9

Himálajská sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Koupel v ní je příjemná, osvěžující relaxace očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé a jedovaté látky a doplňuje minerály.

Dubová kůra se užívá při hemeroidech či nadměrném pocení. Uvolňuje toxické látky z těla a pomáhá na špatně se hocící rány, trhliny na kůži či křečové žíly. Posiluje psychiku a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky.

Heřmánek vám pomůže při nespavosti a únavě. Má hojivé a protizánětlivé účinky, proto se používá na špatně se hojící rány a popáleniny. Pomáhá otevírat a vyrovnávat srdeční čakru.

Konopí má silné protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační účinky. Pomáhá obnovovat správné vlasnosti pokožky a léčivé účinky konopí pronikají během koupele skrze pokožku do organismu.

Levandule má úžasné uklidňující a relaxační účinky. Zbaví vás deprese, stresu a bolesti hlavy. Urychluje léčbu chřipky, angíny a nachlazení. Navozuje klidný spánek a zlepšuje krevní oběh. Otevírá a čistí všechny čakry.

Meduňka zbavuje depresí, podrážděnosti, únavy, migrény a bolestí hlavy. Mírné také křeče při nadýmání, zvracení a menstruaci. Snižuje krevní tlak, bušení srdce a pomáhá při nachlazení.

Měsíček léčí a posiluje pokožku. Zmírňuje záněty, hojí rány a zbaví vás plísně na nohou. Pomáhá při křečových žílách, podlitinách, omrzlinách a trhlinách na bradavkách po kojení. Je zklidňujícím antiseptikem.

Rozmarýn má silné stimulační účinky a povzbuzuje i posiluje nervový systém. Zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Pomáhá při nachlazení. Ulevuje při revmatismu a svalových bolestech.

Růže čistí a ošetřuje pokožku. Zbaví vás drobných vyrážek a akné. Omlazuje pokožku a odstraňuje vrásky. Má afrodisiakální účinky a hodí se tak na partnerskou koupel. Otevírá srdeční čakru a dokáže vás zbavit pocitů zmatků a pochybování.