Magazín o ájurvédě, bylinkách a alternativní medicíně

Vracíme vás zpátky ke svým kořenům

a ukazujeme vám směr skrze cestu bylin

Jedním z našich cílů je inspirovat, motivovat a vzdělávat naše zákazníky a čtenáře v oblasti bylinek, ájurvédy, alternativního léčení, ale také v celkovém chování k přírodě, zvířatům a k planetě. 

Právě tento cíl plníme skrze články, potažmo videa, která naleznete v jednotlivých rubrikách níže. Stačí si jen vybrat oblast, která vás zajímá. U každé rubriky najdete pár informací o tom, co od ní můžete očekávat a na co se těšit. 

Nyní se již nechte unášet naším obsahem skrze cestu bylin až zpátky ke svým kořenům. :)

Ájurvéda

Ájurvéda získává v posledních letech na oblibě. Poznejte ji blíže a získejte o ni informace, které vám ukáží, jak může být ájurvéda prospěšná i pro vás a vaše zdraví. 

Přečíst si články o ájurvédě

Alternativní léčení

Alternativní léčení je v této hektické a chaotické době čím dál více potřeba. Lidé se musí vrátit více k sobě, ke svému vlastnímu středu a uzdravit se. Právě zde vám ukazujeme alternativní cestu.

Přečíst si články o alternativním léčení

Aromaterapie

Aromaterapie je stále mnohdy podceňovanou záležitostí. Přitom je to jeden ze snadných a lehkých způsobů, jak si ulevit v době, kdy pociťujeme nějakou nerovnováhu ve svém životě.

Přečíst si články o aromaterapii

Bylinky

Bylinky a jejich svět. O jaké bylinky se zajímat a proč? Jak je pěstovat, sbírat a sušit? Kdy a jak je používat nejen pro své zdraví? To vše poodhalujeme právě v rubrice Bylinky.

Přečíst si články o bylinkách

Jak na to

Rubrika Jak na to vám přináší jednoduché návody v oblasti bylinek, přírodní kosmetiky a alternativního léčení. Zde hledejte nějaký recept a postup pro alternativu.

Přečíst si články Jak na to

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika hraje všemi barvami a vůněmi. Její tajemství jsou odkrývány v této rubrice. Proč kupovat přírodní kosmetiku, používat ji a zajímat se o ni? I na to vám zde odpovíme.

Přečíst si články o přírodní kosmetice