Magazín o ájurvédě, bylinkách a alternativní medicíně

Vracíme vás zpátky ke svým kořenům

a ukazujeme vám směr skrze cestu bylin

Jedním z našich cílů je inspirovat, motivovat a vzdělávat naše zákazníky a čtenáře v oblasti bylinek, ájurvédy, alternativního léčení, ale také v celkovém chování k přírodě, zvířatům a k planetě. 

Právě tento cíl plníme skrze články, potažmo videa, která naleznete v jednotlivých rubrikách níže. Stačí si jen vybrat oblast, která vás zajímá. U každé rubriky najdete pár informací o tom, co od ní můžete očekávat a na co se těšit. 

Nyní se již nechte unášet naším obsahem skrze cestu bylin až zpátky ke svým kořenům. :)

Ájurvéda

Ájurvéda získává v posledních letech na oblibě. Poznejte ji blíže a získejte o ni informace, které vám ukáží, jak může být ájurvéda prospěšná i pro vás a vaše zdraví. 

Přečíst si články o ájurvédě

Alternativní léčení

Alternativní léčení je v této hektické a chaotické době čím dál více potřeba. Lidé se musí vrátit více k sobě, ke svému vlastnímu středu a uzdravit se. Právě zde vám ukazujeme alternativní cestu.

Přečíst si články o alternativním léčení

Aromaterapie

Aromaterapie je stále mnohdy podceňovanou záležitostí. Přitom je to jeden ze snadných a lehkých způsobů, jak si ulevit v době, kdy pociťujeme nějakou nerovnováhu ve svém životě.

Přečíst si články o aromaterapii

Bylinky

Bylinky a jejich svět. O jaké bylinky se zajímat a proč? Jak je pěstovat, sbírat a sušit? Kdy a jak je používat nejen pro své zdraví? To vše poodhalujeme právě v rubrice Bylinky.

Přečíst si články o bylinkách

Jak na to

Rubrika Jak na to vám přináší jednoduché návody v oblasti bylinek, přírodní kosmetiky a alternativního léčení. Zde hledejte nějaký recept a postup pro alternativu.

Přečíst si články Jak na to

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika hraje všemi barvami a vůněmi. Její tajemství jsou odkrývány v této rubrice. Proč kupovat přírodní kosmetiku, používat ji a zajímat se o ni? I na to vám zde odpovíme.

Přečíst si články o přírodní kosmetice

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení