Lipozomální vitamíny

Nejprodávanější

4 položek celkem

Lipozomální vitamíny jsou dnes stále vyhledávanější oproti klasickým běžným vitamínům. Je to dáno jejich efektivitou ve vstřebávání cenných látek. Biologická dostupnost běžným doplňků stravy s vitamíny má pouze max. 20% vstřebatelnost. To znamená, že až 80 % cenných látek jednoduše vyloučíme a vůbec nezužitkujeme. Ano, takové vitamíny jsou cenově velmi dostupné, ale pokud chceme skutečně podpořit své zdraví a posílit imunitu, pak jich musíme brát ve velkém množství. Což se pak ve finanční stránce obrací ve prospěch lipozomálních vitamínů. Proč?

#ShowMore#

Lipozomální vitamíny jako skutečně výhodná investice

Lipozomální vitamíny nabízí biologickou dostupnost až 95 %. Je to díky unikátní technologii LipoCellTech, kterou vyvinul český výrobce Naturlabs. Lipozomální vitamíny jsou ve formě veganských kapslí s fosfolipidovou vrstvou. Tento speciální fosfolipidový váček je svou strukturou velmi podobný buňkám lidského těla. Tím se účinné látky spolehlivě chrání před degradací a jsou dopraveny na správné místo určení.

Jaké účinky mají lipozomální vitamíny?

Lipozomální vitamín B12 - Podporuje imunitní systém, normální látkovou výměnu, metabolismus homcysteinu, posiluje schopnost odolávat stresu,  přispívá k duševnímu zdraví a podporuje zdravou krvetvorbu.

Lipozomální vitamín C - Podporuje látkovou výměnu, energetický metabolismus, působí jako antioxidant, zmírňuje projevy únavy a vyčerpání, přispívá k psychické odolnosti, podporuje oběhový systém, stimuluje tvorbu bílých krvinek a podporuje vstřebávání železa.

Lipozomální vitamín D3 + K2 - Podporuje imunitní systém, podílí se na procesu dělení buněk, podporuje zdravý pohybový aparát, zuby a dásně, podporuje vstřebávání vápníku a fosforu a přispívá k normální srážlivosti krve.

Lipozomální multivitamín - Obsahuje vitamíny A, C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, D3, E, K1, K2 a minerály mangan, jód, chrom, selen.