Liposomální vitamín B12 - 30 kapslí - Naturlabs

VHODNÉ PRO VEGANY 100% PŘÍRODNÍ
Značka: Naturlabs
299 Kč / ks 10 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
 • Liposomální vitamín B12 s až 95% vstřebatelností
 • Vitamín B12 je důležitý pro silnou imunitu a duševní pohodu
 • Podporuje látkovou výměnu a buněčné dělení
 • Jedno balení je určené na více než 3 měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liposomální vitamín B12 - 30 kapslí

Doplněk stravy

Vitamín B12 (methylkobalamin) je rozpustný ve vodě a patří do skupiny vitamínů B. Navzdory tomu, do jaké míry je lidskému organismu „B12ka“ nápomocná, si ji naše tělo není schopno vytvářet samo od sebe. Podílí se přitom na celé řadě biochemických reakcích důležitých pro fyzické i psychické zdraví a vytrvalost.

Energie pro život

Příjem vitamínu B12 z potravy je značně limitovaný také v případě, že nekonzumujete maso a živočišné produkty. Vegetariáni, vitariáni a vegani by proto měli zbystřit, a to nejen kvůli tomu, že tento výrobek je 100 % veganský (GMO free). Některé průzkumy totiž jasně naznačují fakt, že přibližně 73 % veganů se týká deficit B12 v těle.

Nedostatek vitamínu B12 je však často zapříčiněn také jeho nedostatečným vstřebáváním, které může být důsledkem hned několika faktorů. Typickým příkladem je infekce v těle. Snížená absorpce může být zapříčiněna také chronickými poruchami trávicího traktu, dále při podávání některých léčiv na žaludeční obtíže nebo třeba po operaci břicha. A nemůžeme opomenout ani vliv pravidelné konzumace alkoholu. 

Kdy sáhnout po B12 a jak se v těle projevuje deficit vitamínu B12? Různými způsoby a seznam je dlouhý. Uvádíme alespoň nejdůležitější příklady:

 • Únava, vyčerpání a celková slabost
 • Bledost aneb Když ztrácíte barvu...
 • Chudokrevnost neboli anémie
 • Neurologické obtíže či mravenčení končetin
 • Deprese či snížená duševní kondice
 • Poruchy paměti

Je tedy zřejmé, že nízká schopnost lidského těla vstřebávat v dostatečné míře vitamín B12 je tím, s čím si musí poradit kvalitní doplněk stravy, který má skutečně smysl. A právě proto mají veganské kapsle, které na vás čekají v tomto balení určeném na 3,5 měsíce pravidelného užívání, speciální fosfolipidový obal, který „B12ku“ chrání před degradací a po polknutí ji bezpečně doručí až na místo určení, kterým je střevní stěna. Aktivní látka se tak vstřebává přímo do krevního řečiště, odkud je okamžitě transportována rovnou do buněk.

S každou kapslí vyrobenou technologií LipoCellTech™ získáte náskok díky širokému spektru zdravotních benefitů, které s dostatkem vitamínu B12 v organismu přímo souvisí. Jejich nespornou výhodou je také neutrální chuť. Nevábná chuť aktivní látky totiž není narozdíl od běžných doplňků stravy uměle přebíjena všelijakými dochucovadly. Přesto ji díky sofistikovaným výrobním procesům ani trochu nepocítíte.

Vitamín B12 je důležitý pro duševní pohodu

Nyní obraťme list a přejděme na veselou notu. Co nám suplementace vitamínu B12 nebo jeho přirozený dostatek v organismu přináší? Liposomální forma čistého prášku bez jakýchkoliv zbytečných aditiv, získávaná českou značkou NaturLabs ve špičkových laboratorních podmínkách prostřednictvím mikroorganismů, vám umožní reálně pocítit každý den to, co jste si u „B12ky“ pod pojmem účinky dosud pouze četli na etiketách:

 • Vitamín B12 je jedním z klíčů k silnému imunitnímu systému a pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost organismu.

 • Vitamín B12 je důležitý pro buněčné dělení, normální látkovou přeměnu a mimo jiné i metabolismus homocysteinu.

 • Vitamín B12 výrazně přispívá ke zdraví nervové soustavy. Podporuje psychickou pohodu, vyrovnanost a schopnost odolávat stresu.

 • Vitamín B12 se kamarádí s energií a díky tomu pomáhá zatočit s výše uvedenou únavou a vyčerpáním.

 • Vitamín B12 má pozitivní vliv na zdravou krvetvorbu.

Maximální vstřebatelnost

Věděli jste, že při běžné suplementaci se ve střevech vstřebává sotva 20 % z celkového podílu vitamínů, které tělu dodáte? Zbytek naše tělo nekompromisně vyloučí.

Liposomální vitamíny jsou díky unikátní výrobní technologii LipoCellTech přímou cestou k nezlomné imunitě a pevnému zdraví, neboť patentovaná vrstva přírodních fosfolipidů zajišťuje jejich maximální využití v organismu. Řečí čísel: biologická dostupnost až 95 %. Konečně balení, které se skutečně vyplatí. Tohle vám vystačí na déle než čtvrt roku!

Přehled informací liposomální vitamín B12 Naturlabs

Množství: 30 kapslí

Způsob užití: perorálně, zapít vodou

Doporučené dávkování: 2-3 kapsle týdně postačí jako účinná prevence. V případě akutního nedostatku 1 kapsle denně. POZOR: Při souběžné suplementaci vitamínu C se doporučuje dodržovat minimálně dvouhodinové rozestupy.

Složení: D-ribóza, LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), vitamín B12 (methylkobalamin), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Skladování: Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Kontakt na výrobce: Naturlabs s.r.o., Velkopavlovická 4074/10, Židenice, 628 00 Brno IČ: 8206848 DIČ: CZ8206848

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
Vitamíny: B12
? Struktura: Kapsle
? Problematika: Duševní zdraví, Energie a vitalita, Posílení imunity
Velikost balení: 30 kapslí
Doporučené dávkování: 2-3 kapsle týdně při preventivním užívání
Složení: D-ribóza, LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), vitamín B12 (methylkobalamin), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.
Doba kúry: 70-105 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: