Home for Trees

Home for Trees - logoV Home for Trees se starají o naše krásné lesy, aby byly bohaté, čisté a plné rozmanitého života. Lesy pomáhají chránit, sázejí do nich nové stromky a čistí jej od všeho odpadu. Tím pomáhají stromům, rostlinkám, vodě i živočichům. Projekt Home for Trees spolupracuje s předními odborníky na ekologii. Společně vytváří důležitou ochranu a obnovu českých lesů. Organizují sázecí, uklízecí a edukační akce po celé České republice. Vzdělávají také naše děti o ochraně přírody, o návratu k ní a i o ochraně půdy, vody a zero waste (bezodpadovém) přístupu k životu.

Právě s Home for Trees jsme jako e-shop Cesta Bylin navázali spolupráci. Z každé objednávky jsme odesílali 5 %, posléze 3 % na podporu výsadby nových stromů. Díky této pomoci mohli vysadit stovky nových stromů.

Aktuálně je podporujeme sdílením jejich vize. Pomoci můžete i vy zakoupením "produktu" Zasaď nový strom. Projektu Home for Trees věnujeme celou částku, za kterou nakoupí starší či dražší sazenici stromu a provedou její výsadbu.

Home for Trees banner

1 položek celkem
nature 2027899 1280
99 Kč / ks
4853

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení