Home for Trees

Home for Trees - logoV Home for Trees se starají o naše krásné lesy, aby byly bohaté, čisté a plné rozmanitého života. Lesy pomáhají chránit, sázejí do nich nové stromky a čistí jej od všeho odpadu. Tím pomáhají stromům, rostlinkám, vodě i živočichům. Projekt Home for Trees spolupracuje s předními odborníky na ekologii. Společně vytváří důležitou ochranu a obnovu českých lesů. Organizují sázecí, uklízecí a edukační akce po celé České republice. Vzdělávají také naše děti o ochraně přírody, o návratu k ní a i o ochraně půdy, vody a zero waste (bezodpadovém) přístupu k životu.

Právě s Home for Trees jsme jako e-shop Cesta Bylin navázali spolupráci. Z každé objednávky jsme odesílali 5 %, posléze 3 % na podporu výsadby nových stromů. Díky této pomoci mohli vysadit stovky nových stromů.

Aktuálně je podporujeme sdílením jejich vize. Pomoci můžete i vy zakoupením "produktu" Zasaď nový strom. Projektu Home for Trees věnujeme celou částku, za kterou nakoupí starší či dražší sazenici stromu a provedou její výsadbu.

Home for Trees banner

Žádné produkty značky Home for Trees nebyly nalezeny...