Kotvičník zemní

Nejprodávanější

4 položek celkem

Kotvičník zemní, neboli Tribulus terrestris je trvalou bylinkou rostoucí v létě v mírném prostředí. Má úzké lístky, kterou jsou protáhlé a dlouhé okolo 6 mm. Květy pak dosahují šířky až 10 mm a mají pět žlutých okvětních lístků.

Bulharský kotvičník je nejvíce ceněný

Kotvičník zemní pravděpodobně původně pochází z Číny a Japonska, odkud se přes pobřeží Ruska dostal až do centra Asie a Evropy. Dnes je Bulharsko tou zemí, kde se kotvičník hojně pěstuje a vyváží do celého světa.

#ShowMore#

Tento bulharský kotvičník je nejvíce ceněný na trhu, jelikož obsahuje vysoký podíl steroidního saponinu protodioscinu. V kotvičníku také najdeme fytosteroly, které se označují za rostlinné steroidy. Kromě toho obsahuje rovněž sapogeniny a alkaloidy.

Kotvičník je muži opěvován

Kotvičník zemní je velice oblíbený a vyhledávaný muži. Pomáhá jim dosáhnout zdravé reprodukční funkce a močových cest. Je užíván i pro své blahodárné účinky na kardiovaskulární zdraví. Přispívá rovněž ke zdravému dýchacímu systému. Často bývá opomíjena jeho podpora v pročišťování krve, kdy i pomáhá proti její srážlivosti. Přečtěte si kompletní seznam jeho pozitivních účinků na lidský organismus.

Jaké má kotvičník zemní účinky?

Kvůli legislativě EU vás více o účincích bylinky nemůžeme informovat. Najděte si je ve volně dostupném herbáři.

Ceníme si darů přírody
Ceníme si darů přírody
Nabízíme pouze pečlivě vybrané přírodní produkty.
Jsme hrdí Češi
Jsme hrdí Češi
Podporujeme české výrobce a dodavatele
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce nad 1 500 Kč si můžete vybrat dárek.
Recyklujeme
Recyklujeme
Balíčky balíme do již použitých materiálů.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Objednávky přijaté do 13:30 odesíláme tentýž den.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení