Tuhé kondicionéry

Nejprodávanější

Balanceeze 65g ± 5% Přírodní tuhý kondicionér
147 Kč –13 %
Původně: 147 Kč  (–13 %)
128 Kč / ks
1 položek celkem

Kondicionér slouží hlavně k tomu, aby vlas po použití šampónu uzavřel a uhladil. Taktéž aby zadržel hydrataci uvnitř vlasu. 

A jelikož i my chceme mít krásné vlásky, nabízíme kondicionéry od Soaphorie. Zatím máme pouze v tuhé formě - kvůli ekologii, která je pro nás velice důležitá. V obou kondicionérech najdeme kakaové a bambucké máslo, doplněné o další prospěšné oleje (arganový, ricinový, jojobový, mandlový, aloe vera).

#ShowMore#

Použití kondicionéru

Kondicionér vložte pod teplou tekoucí vodu a rozetřete ho ve dlaních. Následně vzniklou emulzi vmasírujte lehce do vlasůPopřípadě jím přejíždějte po mokrých vlasech. Kondicionér aplikujte od půlky vlasů ke konečkům, aby pokožka hlavy nebyla zatížená. Po 1-5 minutovém působení kondicionér z vlasů důkladně vypláchněte (to je opravdu důležité). 

Skvělým doplněním (či úplným nahrazením) může být i oplach z jablečného octa či citrónové šťávy. Vlasová pokožka a vlasy potřebují kyselé prostředí. To zaručí uzavření vlasové struktury. Vlasy budou zdravější, půjdou lépe rozčesat a budou jemnější. Stačí do půl litru smíchat 1-2 polévkové lžíce jablečného octa s vodou. A opláchnout tím vlasy po umytí. :)

Ceníme si darů přírody
Ceníme si darů přírody
Nabízíme pouze pečlivě vybrané přírodní produkty.
Jsme hrdí Češi
Jsme hrdí Češi
Podporujeme české výrobce a dodavatele
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce nad 1 500 Kč si můžete vybrat dárek.
Ručně psaný vzkaz
Ručně psaný vzkaz
Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz
Recyklujeme
Recyklujeme
Balíčky balíme do již použitých materiálů. Velké krabice řežeme na menší kusy a tvoříme z nich nové krabice.