Tuhé kondicionéry

Kondicionér slouží hlavně k tomu, aby vlas po použití šampónu uzavřel a uhladil. Taktéž aby zadržel hydrataci uvnitř vlasu. 

A jelikož i my chceme mít krásné vlásky, nabízíme kondicionéry od Soaphorie. Zatím máme pouze v tuhé formě - kvůli ekologii, která je pro nás velice důležitá. V obou kondicionérech najdeme kakaové a bambucké máslo, doplněné o další prospěšné oleje (arganový, ricinový, jojobový, mandlový, aloe vera).

#ShowMore#

Použití kondicionéru

Kondicionér vložte pod teplou tekoucí vodu a rozetřete ho ve dlaních. Následně vzniklou emulzi vmasírujte lehce do vlasůPopřípadě jím přejíždějte po mokrých vlasech. Kondicionér aplikujte od půlky vlasů ke konečkům, aby pokožka hlavy nebyla zatížená. Po 1-5 minutovém působení kondicionér z vlasů důkladně vypláchněte (to je opravdu důležité). 

Skvělým doplněním (či úplným nahrazením) může být i oplach z jablečného octa či citrónové šťávy. Vlasová pokožka a vlasy potřebují kyselé prostředí. To zaručí uzavření vlasové struktury. Vlasy budou zdravější, půjdou lépe rozčesat a budou jemnější. Stačí do půl litru smíchat 1-2 polévkové lžíce jablečného octa s vodou. A opláchnout tím vlasy po umytí. :)