High Potency Magnesium (hořčík) 300mg - 120 kapslí - Viridian

VHODNÉ PRO VEGANY 100% PŘÍRODNÍ
Značka: Viridian
549 Kč / balení 5 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
 • Tři formy hořčíku v jedné kapsli zaručující maximální účinek
 • Vysoká dávka 80 % hořčíku v jedné kapsli
 • Skvělá volba při nadměrné psychické či fyzické zátěži
 • 100% ekologické balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

High Potency Magnesium 300mg 120 kapslí

Doplněk stravy

High Potency Magnesium nabízí vysokou dávku hořčíku v podobě 300 mg, což je 80 % doporučené denní dávky. Tato dávka je navíc složená ze tří forem hořčíku, a to bisglycinátu hořečnatého, citrátu hořečnatého a oxidu hořečnatého. Dané tři formy vytvářejí velice efektivní synergii a zaručují maximální vstřebatelnost a využití hořčíku v našem organismu.

Hořčík (magnesium) a jeho účinky: 

 • Má blahodárný vliv na činnost nervové soustavy
 • Podporuje duševní zdraví
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Podporuje zdraví stav kostí a zubů
 • Podporuje správnou funkci svalů
 • Přispívá k elektrolytické rovnováze
 • Podporuje normální funkci energetického metabolismu
 • Přispívá k normální syntéze bílkovin
 • Podílí se na procesu dělení buněk 

Nejvyšší kvalita produktu se 100% ekologickým balením

Produkty od britského výrobce Viridian Nutrition obsahují vždy čistou směs bioaktivních složek. Jsou tedy tvořeny 100% aktivními látkami bez zbytečných přídavných aditiv a pojiv. Tím tato značka garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů včetně důsledné kontroly celého výrobního procesu. spolupracuje s lokálními pěstiteli, kteří se zaměřují na nejvyšší kvalitu. Zároveň z etických důvodů výrobce Viridian Nutrition nepoužívá ve svých produktech palmových tuk (jako první značka na světě je Viridian certifikovaná programem POFCAP, který garantuje, že se při výrobě nepoužívá palmový olej) ani netestuje produkty na zvířatech. Třešničkou na dortu jsou pak obaly produktů, které jsou 100% ekologické. Nepoužívají se žádné plasty. 

Viridian ekologické lahvičky

Přírodní forma vitamínů a minerálů

Pro nás je forma vitamínů a minerálů klíčová. Díky ní vzniká rozdíl ve využitelnosti, tedy vstřebatelnosti daného doplňku stravy. Nikdo z nás nechce platit za něco, co pak stejně nevyužije. V tomto případě pak zbytečně vyloučí. Ukázkovým příkladem je pro nás železo - v běžných doplňcích se vyskytuje ve formě oxidu, což je forma méně využitelná pro tělo. Proč ji výrobci vůbec používají? Důvodem je nízká cena.

Máte tak dobrý pocit, že jste našli doplněk stravy se železem za dobrou cenu a myslíte si, že děláte dobře pro své tělo. Opak je pravdou, jelikož doslova vyhazujete peníze za něco, co vám dobře neposlouží. Britský výrobce Viridian to dělá jinak - zmíněné železo získává přímým extraktem rostliny Murraya koenigii, kterým získá železo ve 100% přírodní formě. A to přeci chceme. :)

Přírodní forma vitamínů a minerálů Viridian

100% přírodní veganské kapsle

Rozdíl mezi tabletami a kapslemi je v obsahu látek. Tablety pro udržení své struktury obsahují vysoký podíl zbytečných pojiv a lepidel, které mohou tvořit až 70 % tablety. Díky tomu jsou i levnější variantou. Jestliže pravidelně užíváte doplňky stravy v tabletách, můžete za rok zkonzumovat až kilogram lepidel a jiného balastu. 

Důležité také je upozornit, že mnohé kapsle obsahují stearan hořečnatý, který je do nich přidaný kvůli nepřilnavosti kapsle na výrobní lince. U britského výrobce Viridian máte záruku, že kapsle jsou výhradně z přírodních látek. Jejich doplňky stravy neobsahují GMO složky, nejsou ani ozařované, nepoužívají se živočišné složky či umělá sladidla, barviva nebo konzervanty.

Bez nežádoucího stearanu hořečnatého či šelaku

Oxid titaničitý, neboli titanový běloba, se v doplňcích stravy používá jako barvivo. Najdete jej také v mnoha farmaceutických produktech, průmyslově zpracovaných potravinách, ale i na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry pro ohraničení hřiště. 

Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant, kdy zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. Pokud je zkombinován s vodou a mýdlem, vytvoří se nerozpustná látka. Z této látky se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak pak je pryskyřice, která se vylučuje samičkou červce lakového, což je hmyz žijící v Indii. Pláty pryskyřice šelaku se rozpouští v ethylakoholu a tvoří se tak tekutý šelak pro použití jako lak či glazura. Následně se používá v doplňcích stravy, lécích a potravinách. Nic takového nenajdete v doplňcích stravy britského výrobce Viridian.

Bez stearanu hořečnatého Viridian

Balení: 120 kapslí (90,6 g)

Dávkování: Berte 1 kapsli 1-2 krát denně s jídlem, pokud váš lékař neurčí jinak.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, neurčí-li lékař jinak. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

Složení: 1 vegan kapsle obsahuje: hořčík (ve formě oxidu, citrátu, bisglycinátu hořečnatého) 300 mg (80 % RHP*), rostlinná celulózová kapsle. *% RHP = % Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.

Kontakt na výrobce: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
Minerály: Hořčík
? Struktura: Kapsle
? Problematika: Duševní zdraví, Energie a vitalita, Svalstvo
Velikost balení: 120 kapslí
Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně
Doba kúry: 60 až 120 dní
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 2.2.2022
Vegan produkt Doporučeno na migrény, které po týdnu zmizely. Samozřejmě v kombinaci s dalšími doplňky a léky. Cítím se po užívání mnohem lépe. Velké balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: